Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza, neki vagy nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza, neki vagy nekem?

Figyelt kérdés

Régebben csináltam egy hatalmas baklövést. Nem megcsalás volt de így is eléggé nagy sebet ejtettem a barátomon. Nem is ez a sztori a lényeg.


Mindent megtettem hogy helyrehozzam, tudom, hogy nincs mentség arra amit tettem.

Mégis a kapcsolatunkban ő bánt meg engem szinte mindennap. Én egy nagy hibát csináltam de egyébként meg egy panasza nem lehet, nagyon szeretem és ki is mutatom.


Az a probléma hogy akármikor megbánt, és szóvá teszem, az a válasza, hogy "de te akkor meg azt csináltad".


Megértem hogy nehéz elfelejtenie, már 1 éve volt ez, de nagy nehezen megbocsátott, azóta jó vagyok hozzá, mégis mindig felhozza. Nekem meg már kezd kicsit elegem lenni, mert úgy érzem már nekem sosem lehet igazam, és ő már nyugodtan sértegethet, mert mintha "adósa lennék" emiatt.


Ha neki van igaza akkor oké, tűröm tovább hogy mindig a fejemhez vágja, de én úgy érzem, hogy ha megbocsátott, és tudja hogy őszintén bánom (mai napig is néha elpityeredek előtte annyira sajnálom) akkor szerintem már túlléphetne rajta. Vagy legalábbis ne dörgölje mindig az orrom alá. Főleg hogy ő általában engem mint embert megalázóan bánt meg, rosszindulatúan és (sajnos) csúnya szavakkal. Én meg csak hoztam egy döntést régebben amit elrontottam. Szóval a dolgoknak közük sincs egymáshoz.


Kiváncsi vagyok, ti mit gondoltok az ilyen szituációról, mert nincs nagyon kivel megbeszélnem, és ha neki van igaza akkor hallgatok és várom hogy az idő megoldja, ha nekem akkor pedig megpróbálom megbeszélni vele hogy ez így nekem nem jó. Meg gondolom neki se.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. ápr. 27. 00:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit követtél el?
2017. ápr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
a válaszhoz tudnunk kell a nagy baklövésről,a súlyáról.
2017. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1 éve kb szakítottunk, és rá egy napra összejöttem valaki mással. De ez kb 1 hétig tartott, utána beláttam hogy nem kellett volna.


Ettől függetlenül ő se jófiú, ő is csinált már elég durva dolgokat velem. De azt hiszem ez a baklövésem sajnos überelt mindent. Igen, tudom, szemét vagyok. Tudom sajnos magamtól is.

2017. ápr. 27. 00:51
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
jó,de mi volt a szakitás oka? ki vagy mi miatt?
2017. ápr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kibékült és újra öszejött veled hozott egy döntést.Ha számára megemészthetetlen,elfogathatatlan amit tettél nem kellett volna újra összejönnie veled.Innentől viszont nettó tahóság felemlegetni a múltat.
2017. ápr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
én sem felejteném el ezt sosem , ha ezt tenné a barátnőm , és nem igen tudnám megbocsájtani igazságszerint , bármi is történik, hibába mutatod ki , hogy szereted, hiába teszel bármit, ez egy kiszedetlen tüske marad..onnantól kezdve a félsz mindig bennem lenne, és nem mernék bízni..ez egy olyan dolog véleményem szerint, amihez 1 év kevés hidd el , sajnálom, hogy ő is megbánt stb, nem mondom , hogy azt érdemled, de ne várd, hogy úgy tegyen , hogy ezt ő el is felejtettem mert te megbántad, és nem úgy kellett volna, az érzés akkor is benne lesz, hogy a te fejedbe még is megfordult más iránt a fantáziád és akartál mást , és elhagytad, idő kell és idő, nyilván szeret , nem hiába van veled, te is szereted ebben biztos vagyok , csak elbizonytalanodtál , mert esetleg akkor nem érezted úgy hogy neked ő kell igazán, kellett ehhez az , hogy elhagyd és megérezd milyen nélküle, de mint mondtam, az ő részéről ez benne fog maradni egy ideig biztosan, kitartás, és remélem idővel elmúlik, téged is megértelek ne hidd azt , hogy nem. szia
2017. ápr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
egyáltalán hogy tudsz te ilyen embert szeretni? ágyba bújni? aki igy sérteget,aláz? hányingerem lenne ilyentől aki igy utál.az ilyen pasi kuka.
2017. ápr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%

Aha értem azt hiszem.

Szóval volt egy szamarad, azt hitted találtál egy lovat, de az csak egy kecske volt, ezért inkább visszatértél a szamárhoz.

Sajnálom a párod elég nagy szamár hogy visszafogadott. :)

Egyikőtöknek sincs igaza, tessék szakítani ez így már nem fog menni.

2017. ápr. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Mond meg neki, hogy ha megbocsátott akkor többet soha ne hánytorgassa fel.Most egész életedben bármit csinálsz egyből a fejedhez vágja majd azt az egy hibát??Milyen aljas már..


Saját tapasztalat, én is voltam így és én férjnél vagyok.Megbeszéltük a dolgokat és hogy tiszta lappal kezdünk, de azt a dolgot soha nem hánytorgatjuk fel.Direkt többször kérdeztem, hogy túl tud-e lépni rajta, mert nem akarom minden vitánál megkapni.Nem lehet elfelejteni persze, de nem ejtünk szót róla.


És azóta eltelt pár év és a férjem sose hozta fel, nem kell a sebeket tépkedni az neki sem jó.


Szóval a pároddal beszéld ezt meg, ha nem lehet akkor egy idióta és dobd ki, nehogy vele maradj, mert 20 év múlva is ezzel fog idegelni.Kell ez neked?

2017. ápr. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

1 napra rá? Uhh... :/

Hát szerintem ezt én sem tudnám könnyen lenyelni a párod helyében. De ez sem jó, amit ő csinál.

Én a helyedben elmondanám neki újra, hogy megbántam ezt a dolgot, és ha lehetne, visszacsinálnám, de nem tudom. És hogy elfogadom, ha ez benne kiölte a bizalmat, szeretetet, és ha nem képes megbocsájtani, de akkor váljunk el most egymástól szépen. Aztán ha később úgy érzi, hogy mégis meg tud bocsájtani, és újra tiszta lappal tudunk indulni, akkor keressen meg, és ha még mindketten úgy érezzük, kezdjük újra. De csak akkor, ha képes ezt a dolgot végleg eltemetni magában, és tényleg tiszta lappal indulni újra.

2017. ápr. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!