Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy társkeresőz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy társkeresőzik egy ember, amikor van párkapcsolata? Bővebben

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy van párotok, de mégis hiányzik valami. Valami, amit nem ad meg, és ezáltal félig boldogok vagytok a jókért, de félig boldogtalanok a hiányérzet miatt. Veletek volt ilyen? Mit gondoltok erről?

2017. ápr. 30. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Olyat keres aki hagyja análba, vagy lehet alázni, vagy azt akarja hogy őt alázzák, bizarr fétise van amit otthon nem vállalhat, kettős életet él.
2017. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

ha hiányozna belőle valami, akkor nem volna a párom...


Azért mert egyesek társfüggők.. félnek egyedül maradni a gondolataikkal.. így a sz@r kapcsolatukat csak akkor hagyják ott, ha van egy másik amibe beleléphetnek.

2017. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez csak egy független téma, az unokatestvéremnél és a parjánál figyeltem meg ezt a dolgot. Szívből örülök, hogy ezek szerint a te p0psi lyukad rendben tágítva van. :) ;)
2017. ápr. 30. 15:12
 4/8 A kérdező kommentje:
2-ik kommentelő, az is lehet hogy egyszerűen visszajelzést keresnek másoktól, hogy elég jók-e, nem?
2017. ápr. 30. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok nem magamról írtam, nem vagyok fenn egy társkeresőn sem, de nem kell nagyon okosnak lenni hozzá, hogy tudjad a miértjét.
2017. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Több oka is lehet, kedves kérdező. Lehet egy kétségbeesett, önbizalomhiányos ember magabiztosság-tuning próbálkozása, de akár lehet kíváncsiság a hajtórúgója egy ilyen tettnek, vagy esetleg unalom/elégedetlenség/kapcsolatfüggőség. Csak a véleményetek érdekelt volna, nem az anál, vagy a megalázás.
2017. ápr. 30. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Látod meg válaszoltad a kérdésed.
2017. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy vagyok, ahogy felvázoltak kérdező.


És a valami, ami hiányzik a kapcsolatomból, az barátságos dolog, tehát barátokat keresek társkeresőn 😃


És az is igaz, hogy a képeimet tesztelgettem, arra is kerestem visszajelzést :)

2017. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!