Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a párom ha társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mattheew15 kérdése:

Elhagyjam a párom ha társkeresőzik mellettem?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 1 éve vagyunk együtt. Decemberben kiment külfödre a jobb jövönk építéséért. Azonban gmail fiokján észrevettem egy tarskeresos levelet s ezutan gyanakodni kezdtem. Nagyon megijedtem. S elkezdtem böngészni hogy mégis hogy tudok ennek utanna jarni. talaltam a googlen belul olyat h tevekenysegnaplo. megneztem s nagyon sokat tarskeresozott. de allitasa szerint nem beszelgetett senkivel. s csak a kivancsisag hajtotta. Lattam ezen a tevekenysegnaplon hogy többször is hajnali 2-3-4 orakor a telefont bujta. s nagyon ketsegbe vagyok esve. Holnap jön haza kulfoldrol hogy tudjunk beszelni 1 napra haza engedte a fonoke. valaki segitsen hogy most akkor mi lehet a baj? Vele maradjak ? Mit mondjak neki? bocsi az ekezet nelkuli mondatokert :( segitsetek kerlek

2017. márc. 12. 17:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Én vágnám ki, mint a taknyot!
2017. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Viszont nagyon nagyon szeretem.. sokmindent megbocsájtottam már neki. :( nagyon kivagyok :(
2017. márc. 12. 17:03
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Monnd meg neki, hogy lépjen be előtted abban a pillanatban a társkeresőbe és mutassa meg, hogy beszélgetett-e valakivel vagy sem. Lehet tényleg magányos külföldön és beszélgetett pár emberrel a semmiröl, az is lehet kintre keresett magának "dugópajtit", és az is lehet kapcsolatot ezt csak akkor tudhatod meg, ha belenézel a tényleges levelezésbe :)
2017. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Az hagyján amit csinál, de még teljesen hülye is szegény, hogy ennyire szánalmasan rosszul csinálja.
2017. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
belenéztem a társkeresokbe, nem volt benne levél. szerintem nem csalt meg de akkor is miert erdemlem azt hogy tarskeresozzon ? foleg igy hogy 900km re vagyunk egymastol s ezt csinalja velem :( holnap hazajon nem tudom mitevo legyek...
2017. márc. 12. 17:06
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy sokmindent megbocsátottál neki, nem azt jelenti, jogy ezt is meg kell.. Ez csak azt jelzi, hogy nem a te embered, ha nem csak ez volt a gond. Ez pedig nem szőnyeg alá söpörhető dolog, de ahogy kiolvasom a szavaidból, úgy se fogod dobniN hanem szenvedsz még mellette egy darabig.
2017. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
az igaz hogy mikor lebasztam a telefonban bömbölt mint egy baba s csak mondogatta hogy sosem csalna meg, nem csalt meg, csak kivancsisagbol lepett fel oda. de mar nem nezi..csak megnezte. Nagyon sokat nyeltem már neki nagyon sok dolgot s nem tudom hogy mit tegyek most
2017. márc. 12. 17:08
 8/35 A kérdező kommentje:
tanácstalan vagyok.. holnap mikor találkozok vele. mit mondjak neki? van még értelme ezt folytatni? :((
2017. márc. 12. 17:10
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Bocsásd meg ezt is, hiszen látszik, hogy a következmények nélküli disznóságai miatt nem fél, hogy elveszíthet.

Ha aggódnia kellene, hogy kirúgod, biztos nem társkeresőzne.

Istenem, hogy egyes nők milyen hülyék tudnak lenni!

Ti rontjátok el a férfiakat!

2017. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy régen regisztrált oda és most csak fellépett? Régen nekem is volt profilom, jó pár évvel ezelött csináltam, és nemrég eszembe jutott és felléptem rá. Jelszót újat lehet kérni e-mailen, ha elfelejtette már azóta. Én felléptem, pedig van barátom, de nem azért használni akartam, csak kíváncsiságból, h mi történt ott azóta. Nekem voltak leveleim, mert lány vagyok, írogat mindenki pedig még képet sem raktam ki, meg semmi szöveg, de nem néztem meg, később töröltem magam. De lehet ha a abrátom ezt észre veszi, akkor félreértheti, pedig tényleg még egy gondolat sem futott végig az agyamon azzal kapcsolatban, hogy ismerkedni szeretnék
2017. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!