Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet látni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet látni olyan párokat, ahol a pasi a gyérebb?

Figyelt kérdés

SOSEM láttam még életemben olyan párocskát, ahol a pasi egy kis alacsony, gyík kiállású, gyerekes testű akárki és a csaj pedig szexi, fiatal, vékony testű.


Sőt, nagyon ritkán látni ilyen fiúkat nővel. Ha mégis, akkor az a csaj is csak olyan...


Duci és/vagy ronda és/vagy igénytelen lányokat persze mindig látni magas és/vagy sportos és/vagy férfias kinézetű pasikkal.


Persze az ilyen pasikat meg többször lehet látni vékony fiatal csinos lányokkal.


Miért van az, hogy egy szép nőt se látni gyík pasival? Mindig csak férfias pasikkal? (ugy értem ezt, hogy hozzám képest MINDEN ESETBEN jobban néznek ki azok a pasik, akiknek fiatal vékony csinos csajuk van)


A rendszert NEM lehet kijátszani...


Egyébként lehet magyarázni az ellenkezőjét, mert ma kimentem a kis rejtett kamerámmal és annyi párocskát levideoztam, amennyit csak tudtam, de egyszerüen nem találtam GYÍK fiut szebb nővel. Többségében csak jópasik voltak szép lányokkal. Vagy az is előfordulhat, hogy duci lányok jó pasikkal.


Meg persze voltak csufi párocskák is, de ott mindkettő fél rosszul nézett ki.


2017. máj. 1. 17:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Jo beteg az agyad vereb
2017. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

1. A gyík fiúk nem kezdeményeznek, csak sírnak, hogy szar a rendszer.


2. Azt fogod észrevenni, ami foglalkoztat.ha vwzetni tanulsz, hirtelen kiszúrod az összes tanulóvezetőt az utakon. Ha valaki gyereket akar,hirtelen mindenhol terhes nőket lát. Ha valaki önigazolást keres, talál is.


3. Anyádat kamerázgasd.

2017. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
rossz külsőm volt előbb
2017. máj. 1. 17:37
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Vékony vagyok, "gyerekes" testű, és voltak nagyon szép, szexi barátnőim. Nem, nem csak szerintem voltak azok.

Egyszerűen hülye vagy, ennyi.

2017. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

a gyik fiuk nem kezdeményeznek?


hát nem is tudom, lejártam ÉVEKIG pesten bulikba és mentem mentem mentem csináltam


nem itthon kuporogtam a sarokban, hanem mentem és türni kellett a sok megaláztatást

2017. máj. 1. 17:37
 6/24 A kérdező kommentje:
nézel ki ugy mint elliot rodger?
2017. máj. 1. 17:38
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Na, hála a jó égnek, mára is megvolt a rinya áradat.
2017. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
Remélem valaki feljelent személyi jogok megsértéséért, b.rom.
2017. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Az exem gyönyörű volt, sportos, isteni alakkal rendelkezett.


Én valamennyire sportos vagyok, de kb ez az egyetlen, a fejem elég baltával faragott, kb 5 kategóriával voltam alatta ha csak a kinézetet nézzük...


És mégis 6 évet jártunk.

2017. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

de leirtad te magad: valamennyire sportos vagy.


akkor hozzám képest te 10 kategoriával vagy.

2017. máj. 1. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!