Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem írt vissza órák óta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem írt vissza órák óta. Ráírhatok, hogy mi a gond?

Figyelt kérdés

2 hete ismerkedek egy pasival. Eddig minden rendben volt, 2 nagyon jó randink volt, minden nap beszélünk chaten. Erre most lassan fél napja nem ír vissza, pedig elérhető sokszor. Várjam meg, míg ír, vagy kérdezzem meg, hogy mi a gond?

21L



2017. ápr. 30. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Ne zaklasd.
2017. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Lehet arra vár ,hogy te írj
2017. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#2 oké, de ma én írtam rá és legutoljára is én írtam...amire nem válaszolt még. Gáz lenne megkérdezni, hogy valami gond van? Nem vagyok amúgy nyomulós, általában ő ír rám és ő szokott elhívni találkozni is.
2017. ápr. 30. 20:54
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg egy kocsi alatt fekszik, és abban reménykedik, hogy ha nem ír vissza senkinek, akkor csak kihívják majd a mentőt.
2017. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Majd ha válaszol, akkor esl. mondd meg neki, h már aggódtál érte.
2017. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Akkor tojd le,keress jobbat!!
2017. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Én nem írnék a helyedben. Te írtál utoljára, amire még ő nem reagált, ergo ő jön. Amíg nem válaszol, addig ne zavard. Lehet, hogy valami dolga van. Attól még, mert párszor elérhető, nem biztos, hogy csevegni is van épp ideje. Én legalábbis a falra tudok mászni akkor, amikor nem írok valakinek - nyilván okkal, mert épp mást csinálok - , de elkezdenek kérdezősködni, rögtön aggodalmaskodnak (sokszor meg is sértődnek), stb.

Ne nyomulj rá :)

2017. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Oké, nem írok neki.
2017. ápr. 30. 21:02
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Ja és én lányként mászok ettől a falra, amikor férfiak csinálják. Gondolom a srácok se szeretik. :)
2017. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Azért vannak ám olyan emberek is, akiknek van életük. :)
2017. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!