Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet látni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet látni olyan párokat, ahol a pasi a gyérebb?

Figyelt kérdés

SOSEM láttam még életemben olyan párocskát, ahol a pasi egy kis alacsony, gyík kiállású, gyerekes testű akárki és a csaj pedig szexi, fiatal, vékony testű.


Sőt, nagyon ritkán látni ilyen fiúkat nővel. Ha mégis, akkor az a csaj is csak olyan...


Duci és/vagy ronda és/vagy igénytelen lányokat persze mindig látni magas és/vagy sportos és/vagy férfias kinézetű pasikkal.


Persze az ilyen pasikat meg többször lehet látni vékony fiatal csinos lányokkal.


Miért van az, hogy egy szép nőt se látni gyík pasival? Mindig csak férfias pasikkal? (ugy értem ezt, hogy hozzám képest MINDEN ESETBEN jobban néznek ki azok a pasik, akiknek fiatal vékony csinos csajuk van)


A rendszert NEM lehet kijátszani...


Egyébként lehet magyarázni az ellenkezőjét, mert ma kimentem a kis rejtett kamerámmal és annyi párocskát levideoztam, amennyit csak tudtam, de egyszerüen nem találtam GYÍK fiut szebb nővel. Többségében csak jópasik voltak szép lányokkal. Vagy az is előfordulhat, hogy duci lányok jó pasikkal.


Meg persze voltak csufi párocskák is, de ott mindkettő fél rosszul nézett ki.


2017. máj. 1. 17:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
na végre valakit felpontozhatok
2017. máj. 1. 18:46
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen de azert nyilvan kell vonzalom ahoz hogy kitudjon alakulni a szerelem ez a pasiknal is igyvan ha valakihez nem vonzodsz nem tetszik akkor belese kezdesz esszeru..

Kerdezo:nem minden a genetika az en parom eleg vekony volt mikor osszejottunk 4 battya van akik szinten keszegek az apja es az anyja is szoval nyilvan kozre jatszik a genetika viszont mar masfel eve edz es az 50kg helyett mar 75kg izmos testalkatuva faragta magat nehezebb volt nyilvan mint egy normalis vagy jo testalkatu emberkenek de meg csinalta!te alakitod a tested es az eleted ha te csira akarsz lenni az is maradsz!

Es hibaztathatod a genetikadat vagy barmi mast de ez csak is a te hibad mert nincs akarat erod es konnyebb erre fogni aztan majd te leszel a foszereploje a 40eves szuz 2nek 😂

2017. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
En meg nagyon sokszor latok k@@rva igenytelen, ronda pasit ezerszer jobb csajjal. Na ilyenkor mi van? Engem ugysem fogsz tudni meggyozni az igazadrol, szerencsere olyan beteg s vagyok, mint te.
2017. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
bizonyiték kéne és akkor elhinném.
2017. máj. 1. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!