Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjak le a m túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjak le a m túl nagy elvárásokból?

Figyelt kérdés

Az előző barátom annyira tökéletes volt,hogy túlságosan megnőttek az igényeim és mindenkiben őt keresem.

24 volt, külsőre 10/10, belaőre is a legnormálisabb fiú, karriert csinált , mindenről lehetett vele beszélni stb.

Nem tudom mit tegyek,de egyszwrűen nem vonz egyik fiú sem,mindenkiben csak a hibákat keresem.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

21L


2017. máj. 3. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem itt inkább az a baj, hogy még nem tudtad őt elengedni, még mindig kötődsz hozzá. Nem tudtad azt a kapcsolatot lezárni.


Ha majd érezni fogod a kémiát valakivel, akkor úgyis csak az fog számítani, hogy összejöjj vele - sutba fogod majd dobni ezt az "elméletet", hogy a volt barátod szintjét legalább meg kell ugrania egy pasinak, ha akar tőled valamit. A szerelem sohasem szabályrendszerek alapján működött, hanem csak beüt, mint a ménkű.

2017. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Magyar volt egyáltalán ez az eszményi pasi?Mert közülük aki tényleg 10/10es és még magyar is,az 90%ban nem normális.Vagy pszichopata,vagy szociopata,vagy van valami egyéb pszichiátriai betegsége vagy valami lelki problémája,mert minek is változtasson magán,ha úgyis azt kap meg,akit akar.Magyarországon a tényleg jóképű pasi az általában vegyes házasságból van,mint pl. a Crespo Rodrigo nevű színész.

Nem akarok itt téríteni,de egyéni tapasztalat alapján a helyedben elkerülném a magyar pasikat és összetenném a két kacsómat,hogy közülük mégis kifogtam egy normálisat,aki még helyes is.Még ha az az ex is.

Ha van motivációd nyelvet tanulni,menj ki a célországba egy legalább B2es nyelvtudással és már nem kell leadni az igényeket.Még mindig jobb esélyekkel indulsz kelet-európai nőként,mint ugyaninnen való férfiként.Ide viszont spórolni kell nem keveset,de valami valamiért.

Vagy beéred egy kölökgólya képű vagy nagyon durva arcú pasival-nagyon kevés az átmenet-,aki az se biztos,hogy normális,vagy nekivágsz egy másik országnak,egy kevésbé terhelt és jóképű pasi után nézni.

2017. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha tökéletes küllemed van és nagyon gazdag vagy saját erőből, akkor lehetnek max elvárásaid. Ha csak beülnél a jóba, kész pitsa, melegmálé, és nem is vagy bombanő, akkor psszt...érdemes leszállni a földre. 21 évesen álmokból légvárat...nem szerencsés, kidurranhat könnyen.
2017. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom ,minek kell bunkó válaszokat írni.:/

Csak egy kérdést tettem fel.

A barátom nem volt pszichopata ,az egyik legnevesebb egyetemre jár ,ott ismertük meg egymást. És nem is külföldi. Ez micsoda hülyeség!

Jó családból származom és mások szerint jól nézek ki. De ez mit számít! Nem a 10/10 miatt szerettem bele igazán.

Az első ek köszönöm! Lehet van benne igazság...

2017. máj. 3. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Jó, tudjuk, hogy a belső értékei miatt szereted...épp csak odakerült az a karrier szó is. :D
2017. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ....:) no comment
2017. máj. 3. 09:56
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem azt írtam a 2es kommentben,hogy az összes olyan,vagy,hogy konkrétan az ex a pszichopata vagy egyéb módon nem normális,csak egy általános igazságot mondtam el.Annyit mondhatok,nem vagy egy Madame Curie reinkarnáció,ne haragudj!
2017. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg fel nem tudod dolgozni, hogy ő már csak a múlt, addig nyilván hozzá mérsz mindenkit, és senki nem lesz se ő, se ugyanolyan.
2017. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!