Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell előljáróban, hogy párom mindenen poénkodik és mindent kicsit elviccel. Elég sok fiú barátom van, akik írogatnak is nekem néha de teljesen ártalmatlan dolgokról van szó. Párommal mindent megbeszélünk. Ő viccelődik is ezen. És ilyet mondott hogy mekkora egy cafat vagy te. De nem komoly hansúllyal hanem ilyen poénkodva. Na most szerintem ez nem vicces. Nyílván nem gondolja komolyan de akkor is.
2017. máj. 4. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Még ha csak viccelődve is de lek.rvázott.Szerinted?
2017. máj. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Poénkodott, én röhögnék vele, mi is állandóan oltjuk egymást. Ha te ezt zokon veszed, akkor szólj neki, hogy ne csinálja.
2017. máj. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
A hangnem vicces volt szó.... nem volt komoly :)
2017. máj. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Valószínüleg poén akart lenni, de ha neked rosszul esik, akkor ezt közöld vele, meg kérd meg, hoyg ilyenekkel ne vicceljen.

Ha ennek ellenére megteszi, akkor komolyan gondolja, csak igy akarja enyhíteni a közlését.

2017. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy minden "csak vicceltem" mögött van egy kis igazság. Lehet, hogy igazából megsem repes a boldogságtól. Mondjuk megértem. Persze nem az a megoldás, hogy lecafkáz.
2017. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van. Minden vicc mögött van egy kis igazság. Valószínűleg zavarja a dolog, azt nem tudom, hogy megérthetően-e, mert nem tudom, milyen kapcsolatban vagy ezekkel a "sok fiú baráttal".

Neki nincsenek lány barátai? Ő mit gondol a fiú-lány barátságról? Üljetek le és beszélgessetek ezekről a témákról, mert itt akárki akármit mondhat, az csak az ő hitrendszerének felel meg, és nem a tiéteknek. Minden ember valahol más, és ezért minden kapcsolatban más és más lehet elfogadott. Mindig a két emberen múlik. Csak a beszélgetés viheti előre az embereket.

2017. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az dönti el, hogy ki, mikor, hogyan mond ilyeneket...én is szoktam ilyesféle " humoros" dolgokat elereszteni, nem komolyan mondom, szerencsére a párom is tudja, hogy mit hogyan kell venni. Szóvsl, szerintem zero
2017. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!