Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon stresszes mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon stresszes mostanában a párom, még a szexhez sincs kedve. Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdett főállásban és láthatóan eléggé lefárasztja. Ezt meg is értem, de hozzám miért nincs kedve? Hogyan tudnám ellazítani? Próbáltam kezdeményezni, de olyan semleges volt. Szeretnék segíteni neki, illetve, hogy a munka ne menjen a magánéletünk rovására. Mit tanácsoltok?

2017. máj. 4. 10:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: 22-23 évesek vagyunk, én vagyok a nő.
2017. máj. 4. 10:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg előtte ellazítani.


Csinálj vagy rendelj vacsorát, csinálj neki fürdőt (ha szereti) masszírozd meg stb... utána , majd jön a többi is ;)

2017. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Semmiképp se úgy, hogy erőszakosan rámászol, ez nem fog működni úgysem, ha a melón stresszel.

Meg ne azt érezze, hogy totál kifacsarják a melóban, és még te is követelsz tőle.

Inkább azt érezze, hogy te akarsz neki adni.


2es jókat írt, lepd meg egy finom vacsorával, csináld meg a kedvencét, mikorra hazaér, mellé egy pohár bor/sör, amit szeret, utána egy lazítós, nem túl erős masszázs, aminek a vége átmegy ilyen erotikus masszázsba, ez tuti meghozza a kedvét, nálam legalábbis működni szokott, akármilyen stresszes és fáradt is vagyok :D

2017. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem kezd kis lépésekben. Pl főzz egy vacsit, vagy eressz egy kád fürdőt (ha van kád) és fürödjetek közösen, beszélgessetek.

Eltart egy ideig, míg átáll a főállásúak rutinjára, lehet csak ez a baj :)

2017. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

Egy kis masszázs... Hmmm tuti megjönne a kedvem. :)

De nyilván ez nem tartható fenn állandóan, ha nem szokja meg a stresszt, illetve nem tudja kezelni, hazaviszi, akkor az bizony árt a kapcsolatnak. Adj időt neki, de ha mondjuk fél év után sem változik a helyzet, érdemes elgondolkodni hogy a munkahely megéri-e ha rámegy a kapcsolat.

2017. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem 40 éve fáraszt a munka, de nem jár ilyen hatással, sohasem járt.

Beszélgess vele, hátha kiderül, mi a baja.

2017. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!