Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a párotokról ha 40 évesen ilyeneket mondana?

Figyelt kérdés

Évek óta azt hajtogatja hogy a gyerekáldás még várhat, esküvőt nem akar, nem szereti a felhajtások.

Neki nem ciki, ha 70 évesen kell elmennie majd a gyereke ballagására, ez természetes, miért kell elsietni, ráér az.


2017. máj. 4. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyereke akkor furcsállnám. Még csak 30 vagyok, de néha elgondolkodom, hogy már szeretnék lassan.
2017. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincsen neki gyereke. Magától sose hozza fel.
2017. máj. 4. 15:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha nem akar gyereket? Még mindig jobb, ha így nincs neki, mint ha úgy lenne gyereke, hogy nem akar(t).
2017. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy keress mást, ha akarsz gyereket.
2017. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem azt mondja, hogy nem akar gyereket? Mert így szimpla hitegetés csak.
2017. máj. 4. 15:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy se gyereket, se esküvőt nem akar. Úgy tűnik nekem ahogy leírtad, hogy csak hárít, nem mondja meg kerek perec, hogy nem akarja.
2017. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem akar gyereket, ez 100%

Szerintem ezt tisztázd vele. Ha 40 évesen nem akar, akkor 90% az esélye, hogy később sem fog akarni.

Ha viszont neked kellene, akkor keress mást, mert ő nem lesz jó apa.

2017. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem akar gyereket, viszont a csajt igen.

Sőt... ha esküvőt sem akar, akkor valójában az elköteleződéstől/felelősségvállalástól fél.


Ez azért 4x évesen szerintem már pszichológust igénylő probléma.

2017. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerű a dolog, azért nem mondja meg kerek perec, hogy nem akar, mert félne, hogy elhagyod. Ha pedig ezt a Pató Pál uras hozzáállást nyomatja, akkor a remény mellette tart téged. A "talán" és a "majd meglátjuk" a részéről elég ahhoz, hogy magához láncoljon - de azt azért jó látni, hogy te is résen vagy már és használod az eszed. Mindenki tudja, hogy nálatok, nőknél "máshogy" telik az idő, mondhatni bizonyos értelemben sürget - itt most a gyerekvállalásra gondolok.
2017. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, te hány éves vagy?

A párom sem szeretne gyereket még, pedig már 35 éves. Én jóval fiatalabb vagyok, szóval még várhat. De ha 3-4 év múlva is azt mondja, hogy még várhat a gyerekvállalás, akkor én tuti olajra lépek. Hiába nagyon jó a kapcsolatunk, ha nekem minden vágyam egy baba, ő pedig nem akar.

Úgy gondolom, h az én párom is retteg az elköteleződéstől (a szülei elváltak, előttem 2 komoly kapcsolatának is az összeköltözés után nem sokkal lett vége). Lehet, hogy nálatok is hasonló esetleges traumák állnak a háttérben. Kérd meg hogy legyen veled teljesen őszinte e téren is, hiszen megérdemled.

Bár igen, a pszichológus sem rossz ötlet, ha mindenféle sértődés nélkül rá tudod venni h elmenyjen. Sok sikert!

2017. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!