Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha egy ilyen dolog kiderülne a párotokról?

Figyelt kérdés

14 hónap együtt járás után tudtam meg a barátomról,hogy kb. 20 lánnyal volt már, ha nem többel (nem tudott pontos számot mondani), állítása szerint tini korában nagyon szeszélyes volt, és 20 éves kora körül kezdte megválogatni, hogy kivel jött össze. Azt mondta, hogy ő mindig komolyan tervezett, az összes kapcsolatában egy kivétellel a lányok szakítottak vele vagy megcsalták vagy más fiú miatt hagyták el.

Szerintetek van okom félni, hogy a későbbiekben nem lesz hűséges hozzám? Illetve még annyit kell tudni róla, hogy a szőke lányok a zsánerei, eddig amelyik exét láttam mind kék szeműek voltak, én viszont barna szemű vagyok és emiatt is van bennem kétely, hogy valóban én kellek e neki vagy csak megalkuszik, mert tudja, hogy én nem hagynám el és nem csalnám meg.


Ő 27 éves, én 25.


2017. jan. 2. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha ő nem csalt meg senkit, akkor hagyján, bár elgondolkoznék azon, milyen lehet, ha ennyi ember mind elhagyta...

Illetve elküldeném egy nemibetegség szűrésre

2017. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Félni mindég van ok, akkor is, ha nem volt előtted senkivel. Itt a kapcsolatotok minősége fog eldönteni mindent és nem a szemek színe.
2017. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem gondolnám, hogy félni valód van. Lehet, pont megunta a kék szeműeket, és pont te, meleg, barna szemű lány/nő kellesz neki.
2017. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Nekem a barna haj barna szem +185 cm de akár 2 méter fölötti is az esetem de vett le a lábamról világosabb hajú férfi is. Ilyen ez. Emiatt ne aggódj. A 20 lány abszolút nem sok. Szexelgetett fiatalon na és?Ha azt vesszük hogy 27 éves és 17 évesen szexelt először akkor az évi 2 nő. Az mi? Az semmi.


Neked az önbizalmaddal van hatalmas gond, sokkal töbre tartod a párodat mint magadat Ezen változtass. Egyébként a szemszín is megoldható 10mp alatt. Én barna szemű vagyok de gyakran hordok színes kontaktlencsét. Rendelj netről és egyik este vegyél fel valami szexit, tedd be a lencsét szép smink és belőtt haj magassarkú, pezsi. Legyél nő!

2017. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 14 hónapja ismerem, ha a többi barátnőjével is ilyen rendes volt, mint velem, akkor nem tudták értékelni a lányok, amit nyújtott. Amiket elmesélt az előző kapcsolatairól, arról az jött le nekem, hogy sok lánynak tényleg a bunkók kellenek, a rendes unalmas nekik.
2017. jan. 2. 14:41
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
14 hónap az még az újdonság varázsa, valószínűleg később majd kibújik a szög a zsákból
2017. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm a tippet, de hidd el a kék lencsével nagyon ijesztő lennék, sötétbarna hajam van és kissé kreolos bőrszínem. :)


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2017. jan. 2. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
14 hónap az még az újdonság varázsa, valószínűleg később majd kibújik a szög a zsákból
2017. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6 Igazad van, óvatos leszek azért, aztán majd az idő eldönti, hogy mi lesz a mi kapcsolatunk sorsa.
2017. jan. 2. 14:45
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

"Rendelj netről és egyik este vegyél fel valami szexit, tedd be a lencsét szép smink és belőtt haj magassarkú, pezsi. Legyél nő!"


Azt hiszem, ezzel meg is van a nap legszánalmasabb szövege :D

2017. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!