Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat elején mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat elején mennyit szokás találkozni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel most jöttünk össze kb. másfél hete. Mindketten tanulunk még. Van közös óránk heti egyszer, ahol találkozunk plusz egy baráti társaságunk akikkel már régóta fixen összejövünk heti egyszer. Azt mondta, hogy ezeken kívül legyen egy alkalom, amikor csak kettesben találkozunk, de nekem furcsa, hogy csak heti egyszer akar velem kettesben lenni. Azt hozzátenném, hogy azt mondta komolyan gondolja velem és már a nyarat tervezi, sőt, őszi programot is felhozott, be akar mutatni a barátainak akiket nem ismerek meg a volt osztályának, tehát úgy tűnik hosszú távban gondolkodik, de nem értem, hogy miért nem akar akkor többször találkozni... oké, hogy sokat kell tanulnia, de azért ennyi áldozatot szerintem hozhatna, ha tényleg annyira szeretne velem lenni. Vagy én rosszul látom a helyzetet?

2017. márc. 12. 14:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 20/L.
2017. márc. 12. 14:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Naponta találkoztam mikor tanultam még. Most, hogy dolgozom így kevesebb időm van. De attól függetlenül legalább fél órára talizunk
2017. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Nincs olyan, hogy mennyit szokás!

2. Minden csak megegyezés tárgyát képezi.


Suli van, sok tanulnivalója van, akkor nem értem, hogy mit dedóskodsz azon, hogy egyszer szeretne azon kívül talizni, hogy egyébként a suliban meg a baráti társaságban is együtt vagytok.

Ez már kapásból heti 3 alkalom, hogy találkozhattok.


örülj már annak, hogy együtt vagytok. valaki a kisujját nyújtja, de már az egész karja kell neked.


Egyébként pedig, otthon skype előtt is tudtok beszélgetni.

2017. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos kedves kérdező szerintem már ennek is örülnöd kellene. Nekem és még sok másnak nem adatik meg ez a lehetőség. A kapcsolatunk elején örültünk, ha heti egyszer tudtunk találkozni, akár mások társaságában is... és jó pár hónapja együtt vagyunk már de sokszor így is jó, hogyha összejön heti egy találkozó. Mindketten egyetemre járunk, dolgozunk mellette és egyikőnk sem lakik Budapesten, csak oda járunk egyetemre, de még csak az egyetem sem közös, hogy úgy mint nektek, közös óránk lenne... én pl. a bőrömből kiugranék ha annyit találkozhatnék vele,mint te.
2017. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azt mondta, hogy egy napot akar veled találkozni, hanem azt, hogy LEGALÁBB egy napot töltsetek kettesben, ha már a heti 2 alkalommal osztálytársakkal, barátokkal vagytok körülvéve.

De ezt másfél hét után nehéz eldönteni, majd kialakul, ne rontsd a kedved emiatt.

(Mondjuk nekem az a furcsa, hogy másfél hét után már félévre előre tervez, engem nyomasztana, de ha nagyon szerelmesek vagytok, akkor talán belefér)

2017. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, én idősebb voltam, mikor összejöttünk, 30 voltam, mindennap találkoztunk, de szex is volt a második randitól, kvázi együtt éltünk az első szextől, bár rengeteget utataztunk, kirándultunk.

Ezt beszéld meg vele, hogy te több időt akarsz.

2017. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!