Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ahoz ha élelmiszerboltos lennél de a gyereked parja masik boltba jarna?

Figyelt kérdés

A parom szulei boltosok abban a faluban ahol elunk. Én sosem jartam abba a boltba, draganak is talalom.

A parom allandoan magyaraz, hogy en miert a sparba jarok vasarolni.

Szerintetek nekem kotelezo lenne abba a boltba jarnom ami az ovek?


2017. máj. 6. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mond meg, hogy miért és kész.
2017. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Mondjuk annyi lehet, hogy lehet nekik ez rossz marketing, ha falu és ott elterjed, hogy még te se oda jársz :D Lehet megtehetnéd, hogy nyíltan megmondod mi van, hogy neked drága az a bolt. De megmondod azt is, hogy ha nekik ez ilyen marketing szempontból rossz, akkor vásárolsz ott, most nekik ebből ne legyen rossz imázs.
2017. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%

Tehát az bolt "szar" ezért átmész a "spárba" ami még rosszabb.


Még ha a Tesco, Eurofalmily vagy a CBA amire váltasz akkor értenélek, de így...


Spár, Lidlöli, Kúp, (szoc)Rejál, Áldi mind borzasztó.

2017. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Spar *.*

S-Budget energiaital, libamáj pástétom, mustár, tök olcsón! Újabban bevezették a Spar mirelit pizzát is, imádom! Semmi pénzért nem vásárolnék máshol, főleg, hogy. Mester utcában 0-24-es bolt van. Egyszerűen verhetetlen. És még finom Puncimester rozé is kapható 600-ért, fröccsnek kiváló.

2017. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%

#4


Hőj', há jóú is azaja esbüdzsé energija itaal, há' asz kő, óccsón.


Mester utca... P-r-o-l-i.


Utálom a spárt, de nem a termékei miatt, azokból van pár jó, hanem a "spár érzés" miatt. Az az egyenszag ami mindn spárt jellemez, orrfacsaró. Borzasztó díszlet, prosztó eladók.

2017. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekek olvassátok már el a kérdést. Nem arról szól, hogy jó e a spár. Hanem, hogy nagyon udvariatlan e másik boltban vásárolni, mint az övék, akkor is, ha a másikat jobban szereti.
2017. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Miért is gondoltad h bárkit érdekel, hogy te szereted a Spart nem?
2017. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Csináljanak minimum jobb árakat, és akkor lehet értelme odamenni. Én se mennék egy lepukkadt falusi coop-cba partner „bót”-ba, főleg ha egy spar is elérhető, és sokkal jobb áraik is vannak :/
2017. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem azert irtam a saprt mert annyira szeretem, csak peldakent hoztam fel!!
2017. máj. 6. 12:46
 10/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Istenem, hogy vki olyan sík legyen, hogy ezt is sikerül prolizásba átfordítani... komolyan...
2017. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!