Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ahoz ha élelmiszerboltos lennél de a gyereked parja masik boltba jarna?

Figyelt kérdés

A parom szulei boltosok abban a faluban ahol elunk. Én sosem jartam abba a boltba, draganak is talalom.

A parom allandoan magyaraz, hogy en miert a sparba jarok vasarolni.

Szerintetek nekem kotelezo lenne abba a boltba jarnom ami az ovek?


2017. máj. 6. 09:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk, a pincemestert/jóbarátot és az efféle szemeteket tudnám javasolni a NÉBIH-nek, de tán még Szaddamnak is - ha még élne. Light vegyifegyver-kategória.


Szóval az a helyzet, hogy ha nem muszáj, akkor biza nem kizárólag a pénztárcát kellene nézned: az élet sokkal bonyibb annál, hogy "mi, hun occóbb".

2017. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy a saját pénzedet ott költöd el ahol akarod.


A kisebb boltok jellemzően drágábbak, viszont közelebb vannak - ezen nincs mit magyarázni. Ha nem tiszta számukra akkor magyarázd el nekik, ne a te pénzeden akarjanak élősködni. Ha félreteszik neked a két legszebb almát akkor még oké, de hogy drágábban vásárolj náluk mert a párod szülei...hát nem tudom.

2017. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A #11-ért elnézést kérek a sz..rágó... akarom mondani, a kőccségérzékenyektől, no! :)
2017. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha már a kisboltoknál tartunk, hallgassátok egészséggel.

[link]

2017. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egészséges, ha egy párkapcsolatba üzleti szálak keverednek.

Annyit gondolom nem vásárolsz, hogy a bolt szempontjából életmentő, vagy akár kimutatható volna.

Ezt elvárni meg elég gáz. Most a párod téged szeret, vagy a szülei profitrátáját? :O

2017. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, bocsi nem voltam világos, nem neked írtam, hanem annak a majomnak aki több hozzászólásban ecsetelte h ő mennyire nem jár a Sparba XD ki a halált érdekel XD
2017. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!