Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmomban rendszeresen "megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban rendszeresen "megcsalom", az újat keresem, ez azt jelenti, hogy kezdek kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 éve vagyunk együtt, régebb óta ismerjük egymást, mióta összejöttünk, minden olyan könnyű volt vele. Igazából most is az, de sokszor jut eszembe, hogy mi van, ha elmúlik a szerelem. Azóta gondolkodom ezen többet, mióta rendszeresen olyanokat álmodom, hogy egyedül vagyok, kinézek egy lányt magamnak, akit aztán meghódítok, randizunk, stb., illetve olyan álom is volt, amiben egyszerűen megcsaltam a barátnőmet, amitől aztán rosszul éreztem magam. Ez lehet annak a jele, hogy kezd bennem elmúlni a dolog, vagy csak túlgondolom?

2017. máj. 7. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
94%

Én 6 éve vagyok együtt a barátnőmmel... Ismerős érzés.

Én leginkább egyfajta kapuzárási pánik jeleként értelmeztem. Lényegében pont arra utal szerintem, hogy semmi baj a kapcsolatban:D

Ugyanis egy hosszú távú kapcsolat nyilván lemondással jár. Mármint arra való lemondás, hogy nem lesz másik nőd. Ha nem látsz hibát a kapcsolatban, akkor arra sem látsz esélyt, hogy belátható időn belül mondjuk szétmentek. Ez egy remek dolog! És rohadt ijesztő!:D

Gondolj bele! Álmodban megcsalod és rosszul érzed magad. Nekem is volt ilyen. Sőt, mielőtt álmomban nekiugrottam volna más lánynak, már előtte bennem volt a gondolat, hogy meg fogom csalni és ez nem jó, de meg fogom tenni akkor is. A vágy megvan rá. Én ezt úgy értelmeztem, hogy ez egy félelem arra, hogy sosem fogsz többé mással lenni így. A vágy megvan rá, és ez természetes. De nem szabad. És ez feloldhatatlan így.


Szóval szerintem ne parázz, a maga módján ez jót jelent. Majd elmúlnak ezek az álmok. Igen, tudomásul kell venned, hogy ha jól halad a kapcsolatotok, akkor nem fogsz többé "legálisan" mással kufircolni. Pokoli érzés? Igen, az. Megéri? Bőven megéri!:)

2017. máj. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!