Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha rendszeresen olyat álmodok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendszeresen olyat álmodok hogy lánnyal csókolózok, akkor leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy valaki tud érzelmileg és szexuàlisan vonzódni a férfiakhoz, de a nőkhöz csak szexuálisan? Mert magamon ezt érzem? Tehát nagyobb részt heteró?
2017. febr. 2. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ettől leszbikus lennél. Csak érdekel, foglalkoztat a kérdés, kíváncsi vagy. Sok lány kipróbálja milyen lánnyal csókolózni. Aztán már nem érdekli őket. Csak addig érdekes, amíg nem tudják, hogy milyen.
2017. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha főként lányok társaságában vagy, akkor nem is ismered a másik nemet.
2017. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg vagy!
2017. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer azt álmodtam, hogy a nővéremmel smárolok.. mondanom se kell, hogy semilyen szempotnból nem vonzódom hozzá.


21L

2017. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es ez hogy jön ide? Pont hogy nőkkel nem is barátkozok de mindegy. :D
2017. febr. 2. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy leszbikus , ne aggódj ez igazából fejben dől el. Ez függ a korodtól és a kapcsolataidtól .
2017. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az álmodtól teljesen függetlenül, ha vonzódsz legalább testileg nőkhöz, de férfiakhoz is, akkor biszex vagy.
2017. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Van ilyen, heteroromantikus biszexualitásnak hivják. Én pont az ellentéte vagyok, homoromantikus. Nincs ebben semmi.
2017. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!