Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátnőd/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnőd/barátod két napos osztálytalálkozóra menne az exével?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a tulajdonom és azt csinál, oda megy ahova csak szeretne, de engem mégis zavar. Az exével osztálytársak voltak a gimiben, majdnem 5 évig voltak együtt és olyan "első szerelem" volt ez, pluszban nem is a barátom szakított. Most a lány szervez egy egész hétvégés osztálytalálkozót.Egyrészt nem is értem miért kell kétnapos buli,másrészt külön ki van elmelve, hogy senki se vigyen magával partnert.

Zavarni zavar a dolog, de nem mondhatom, hogy ne menjen, csak közben előre tudom, hogy nekem az a két nap végig idegességről és agyrémekről fog szólni.

Ugye nem vagyok ettől hisztis, féltékeny, buta liba? Másnak sem tetszene a dolog?


2017. máj. 7. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
#9 vagyok es pontozzatok csak le. Normáliséknál együtt szoktak nyaralni, nem külön egy drogbuliban, csókoltatlak benneteket :)
2017. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egy masik kerdest akartam itni de csak a valaszom olvastam. Sorry.


Viszont meg mindig nem tudom megerteni miert pontoztok le. Nem normalis igy belemenni.

2017. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Drogbuli? Nyaralás? Te beteg vagy? Egy 2 napos osztálytalalkozo. Üzleti útra is együtt mentek? Atya ég!
2017. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
De sok álszent van itt közbe meg ha a kérdezö helyébe lenne aztse tudná mitcsináljon az idegbe.
2017. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Bízom benne annyira, hogy ezen ne akadjak fenn. Ha meg akarna csalni, megcsalna mással is, és azért a legtöbb esetben nem véletlenül ex az ex.

Egyébként sztem ez tök jó dolog, hogy egy hétvégés buli, és nem ez a bájvigyorgunk egy kávézóban du. 5 és este 8 között féle baromság. Azt is megértem, hogy ne vigyen senki se partnert, mert akkor úgyis mindenki a csajával/pasijával foglalkozna, nem az osztállyal, pedig annak az a lényege.


Az, hogy te ezen ennyit pattogsz, és hogy 2 napig rémálmaid lesznek miatta, téged minősít, és ez tényleg a tankönyvi leírása a hisztis, féltékeny libaságnak. Lehet, pszichológus nem ártana.

2017. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9-11-es: Itt NEM külön NYARALÁSRÓL van szó, hanem OSZTÁLYTALÁLKOZÓRÓL!!!!
2017. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

9-es, az osztálytalálkozóra nem szokás meghívni az aktuális párt, feleséget, férjet, etc.


Kérdező: hisztis vagy, igen :)

2017. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a kérdezőnek igaza van.


Emberek a csaj szervezte a bulit és kötötte ki, hogy nem jöhet a párjuk. Nekem apukám volt már jó pár osztálytalálkozón és mindkét sulinál egyértelmű volt, hogy a feleségeket/férjeket is várják!


Ismerős amúgy a sztori, mert anyum első férje is ezt adta be otthon (hogy egész hétvégés osztálytalálkozó lesz) aztán kiderült, hogy csak ketten jöttek el... ő, meg egy nő... (de nem jött előbb haza). A részleteket nem tudom, de egyértelmű, hogy miért.


A pasiknál amúgy is megfigyeltem, hogyha nem ők szakítanak, akkor megmarad a remény, főleg egy ilyen hosszú kapcsolatnál, főleg, hogy ez az a bizonyos első szerelem.


Én könnyen beleképzelem magam a kérdező helyzetébe és én is meg lennék rémülve!

2017. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

13 olvasd mar el hogy alatta mit irtam, eszetlen!!! :)


Aki pedig utana irt: de igen kepzeld el szokas elvinni a partnert is, legalabbis nalunk normaliseknal meg a nagymamek 50 eves talalkozojan is lehetett :)

2017. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!