Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő létemre miért csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre miért csak én kezdeményezek szexet a pasimnál, ő miért nem?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy szereti ha én kezdemenyezek, es hogy ne haragudjak ra, hogy ő ilyen, probal valtoztatni. Igen mar sokszor beszeltunk rola, de nincs valtozas. Pedig azt mondja ugyanugy tetszem es ugyanugy kivan.. Raadasul neki mindig jo, nekem pedig tul keves es rovid egy alkalom. Egy eve vagyunk egyutt, nincs harmadik fél.

2017. máj. 7. 18:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
szerintem kicsapná..
2017. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem tudod elfogadni, akkor jobb lesz, ha szakítasz.
2017. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg elvan kevés szexszel, nem nagyon igényli.

Ha elkezd valaki edzeni, megnő a szex iránti igénye. Ez lehet egy megoldás:)

Nem lehet, hogy azért lett ilyen, mert mindenben te döntesz a kapcsolatotok elejétől fogva? És hozzászokott ehhez?

2017. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
aterzem:( N
2017. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Kenytelen voltam sokszor a sarkamra allni, de ő ezt elvezi, a szexben foleg.

Nem tudom hogy vegyem ra, hogy valtoztassunk.

Koszonom a valaszokat

2017. máj. 7. 19:18
 16/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak rajtad múlik. Én megvárnám, míg ő kezdeményez, mert ez nálam is kicsapná a biztosítékot. Ha pedig nem kezdeményezne egy bizonyos időn belül, akkor inkább kilépnék. És nem a szexhiány miatt dobnám ki, hanem mert leszarja, hogy mi a problémám, és meg se próbál változtatni rajta. Az ilyen hozzáállás pedig nem fér bele nálam.
2017. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, hogy csak én kezdemenyezek, de azért utána bőven látom, hogy ő is kívánja, és odavan értem. Sőt többnyire át is fordul a dolog, és ő irányít, persze előfordul, hogy én. De én is szeretem, ha megfognak és jól...

Na szóval attól még, h te kezdemenyezel, lehetne így is, hogy erezned, hogy vágyik rá.

2017. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ez a pasi, nem ilyen beállítottságú, hanem egyszerűen lusta, kényelmes és nincs igénye több szexre.Szerintem ti egyáltalán nem illetek össze.Én nem kínlódnék vele.
2017. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
8%
Ezek szerint, nekem szerencsém van, mert nem agyal ilyeneken a párom. Szüksége van rá, fogja a végét és visz az ágyba. Eszébe nem jutna azon agyalni, ugyan ki hányszor kezdeményezett.
2017. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
ja szóval neked is az a normális ha folyamatosan a nőd akarja, te meg tojsz rá. nem semmi.
2017. máj. 7. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!