Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes még ütnöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes még ütnöm a vasat a pasimnál? Megőrjít már!

Figyelt kérdés

A párom nagyon békés embernek làtszik, nagyon kényelmes ember. Sajnos így viselkedik most is hogy probléma merült fel. Jeleztem neki először burkoltan, majd nyíltan hogy bizonytalan vagyok a kapcsolatunkban, nem érzem mindig hogy szerelmes lenne belém. A reakciója kb nulla volt, azt mondta hogy szeret (nem azt h szerelmes) és elmondta h hogyan viselkedik mikor nem szerelmes.

Nem kérdezett rá h miért érzem így, hogyan tehetné jobbá a kapcsolatunkat, semmi.

Nem tudom mit jelentsen ez az egész. Facebookra nem rakott ki rólunk képet, a mobilján sem híváskor sem hàttérként nem jelenek meg. Személyesen ritkàn mondja h szeret inkàbb whatsappon megírja. Egyre kevesebb szeretnivaló tulajdonsàga van :-(

Mit csinàljak érdemes még küzdeni vele? Fél éve se vagyunk mèg együtt.


2016. jan. 15. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
most nem értem minek tele írni a faxbookot hogy de szeretlek életem stb stb olyan férfi aki nem mutatja ki az érzéseit akár csak én.
2016. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele rendesen a dologról, mondd el neki, hogy neked szükséged van arra, hogy kimutassa, hogy tényleg szerelmes beléd. És most mennyire bánt ez a dolog stb.
2016. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha más a szeretetnyelvetek egy facebook üzeneófalas szöveg se fog megmenteni titeket mellette mindig is ezt fogod érezni.

javaslat nézz magadba mit érzel most.

jövőre ugyanezen a napon megint nézz magadba.

én megcsináltam már ezt valaki mellett, a helyzet nem változott..

2016. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, én is hasonló személyiség vagyok. Ha nem tudod ezt elfogadni, hogy ő ilyen akkor érdemes lenne váltani, nem?


Nem hiszem, hogy meg tudna változni. Ettől függetlenül viszont hidd el, hogy szeret (legalábbis ha magamból indulok ki, hogyan viselkedek olyankor).

2016. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ohhh b+!

Ami a fa,,szbukra nincs kiírva,akkor az már nem is létezik???

Szakadj le a fa,,szbukról,mert körülötted zajlik ám az élet,és az az élet nem az,amit a fa,,szbukon látsz...

2016. jan. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te hallod,ha meg állandóan bújna beléd, Kitenné a képed háttérképnek+egész nap Szeretlek kicsim üzeneteket írna akkor meg azt írnád ide ki,hogy a pasim nagyon nyálas+papucs!A fax se tud ám kiigazodni rajtatok!
2016. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Egyre kevesebb szeretnivaló tulajdonsàga van"


Igazából azt szeretnéd benne szeretni, hogy törődik veled, és ebből van egyre kevesebb?

2016. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul rájöttél, hogy nem is tetszik annyira, vagy találtál egy nála jobb képű pasit, és most keresel valami mondvacsinált ürügyet, hogy szakíthass vele, és megerősítést vársz.
2016. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen 6-os, annak örülnék! Mert én is ilyen vagyok szerelmesen, és ezt szeretném visszafelé is megkapni.
2016. jan. 16. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!