Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő létemre miért csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre miért csak én kezdeményezek szexet a pasimnál, ő miért nem?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy szereti ha én kezdemenyezek, es hogy ne haragudjak ra, hogy ő ilyen, probal valtoztatni. Igen mar sokszor beszeltunk rola, de nincs valtozas. Pedig azt mondja ugyanugy tetszem es ugyanugy kivan.. Raadasul neki mindig jo, nekem pedig tul keves es rovid egy alkalom. Egy eve vagyunk egyutt, nincs harmadik fél.

2017. máj. 7. 18:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Majdnem 9 évig küzdöttem ugyanezzel a problémával. Az első 2 évünk szuper volt, a pasim megőrült értem, gyengéd volt és mégis szenvedélyes, aztán történt valami. A mai napig nem jöttünk rá, hogy mi okozta a változást. De nem kezdeményezett. Voltak időszakok, amikor ez egyáltalán nem zavart, és volt, amikor nagyon. Kismilliószor megbeszéltük, a férjem megígérte, hogy aktívabb lesz, és úgy is volt, kb.1 hétig. Aztán kezdődött elölről. Ezzel együtt is egy jó kapcsolat, összeházasodtunk, gyerekeink lettek, építgetjük a közös jövőnket. Ha én kezdeményeztem, arra mindig reagált, és az esetek 90százalékában jól sikerültek az együttlétek. De bántott, hogy mindig én udvarlok neki. Kb.4 hónapja közöltem vele, hogy elfogyott az erőm, nem tudok már tovább küzdeni. Belefáradtam, hogy neken kell harcolnom egy ölelésért, csókért is, megalázó, hogy folyton én udvarlok neki. Innentől fogva rá bíztam a szerelmi életünket. Elfoglaltam magam mással (2 gyerekkel egy nagy házban nem lehet unatkozni). 4 napig nem történt semmi. Aztán ràszánta magát, hogy kezdeményezzen. Aztán másnap is. Meg harmadnap is. És azóta működik. Megérte türelmesnek lennem, mert most tényleg szuper. Nem jöttünk rá, mi váltotta ki a változásokat. Pedig sokat gondolkodtunk rajta.
2017. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt, sok sikert! :)
2017. máj. 8. 13:42
 23/26 Mono144 válasza:
Szia, Nálunk a kezdetek óta ez van, az elején ez fel sem tűnt hiszen esténként fehérneműben vagy miniben vártam a párom aki sokáig dolgozott. Aztán most hogy közös babánk lett jól sokszor úgy voltam vele, hogy ő is jelezhetné a szándékát, így vártam és vártam és vártam, de semmi és a mai napig semmi...hiába beszélünk a dologról, egyszerűen nincs változás. Az okára nem jöttem rá, mert azt állítja szeretne velem lenni, de még sem történik semmi. Totál érthetetlen... és én már nagyon ki vagyok...emiatt örökké feszültség van közöttünk és generálja azt hogy valaha is egymáshoz érjünk. Úgy gondolom hogy eddig én nagyon sokat tettem bele a házasságunkban, még gyermeket is szültem! Akkor most már neki kellene megerőltetni magát szerintem! Nálunk nem vált be hogy én nem teszek semmit verzió. Még nem jöttem rá a megoldásra. Ja és őt nem lehet irányítani! Erős jellemű.
2017. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Nalunk is ez volt az elejen h fel sem tunt. Viszont most mar idegesit h ha en nem nyulok hozza akkor o se hozza. Szerintem legalabbis max 2-3 het mulva n,ulna hozzam mert max akkor kezdemenyezett, azt is annyira alaig eszrevehetoen.
2017. máj. 9. 10:13
 25/26 anonim ***** válasza:
Nálunk segített, hogy a férjem előtt kezdtem el maszturbálni. Nagyon hamar beszállt a mókába. Pörögni nem érdemes a témán, mert csak rosszabb lesz.
2017. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Mono144 válasza:
kedves utolsó 15 hónap férjem nélkül...nem hinném hogy ezzel kellene indítanom, és bevallom kedvem sem lenne így kezdeményezni. Nem vagyok egy prűd típus, de ahhoz már kellőképpen fokozott hangulatban kellene hogy legyek!Nekem a csók, az érintés és minden ehhez társuló körítés is hiányzik :( Nem vagyunk egyformák....
2017. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!