Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlen bejelöltem fiúkat, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen bejelöltem fiúkat, a párom meg kiakadt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Telefonon szoktam facebookozni. Sokszor van, hogy görgetem lefelé az üzenőfalat, és nézelődök rajta, amíg a párom fürdik, vagy dolga van és nem tudok segíteni.

Ott olvasgatok híreket, rajzokat nézegetek, stb.

A tegnap történt, hogy 2 fiú is visszaigazolta, hogy ismer engem. Azt se tudtam, kicsodák. Rám is írtak, hogy honnan ismerem őket, itt már kezdett gyanús lenni nekem az egész, majd a párom is szóvá tette, hogy az egyik az ő haverja, miért jelöltem be, hiszen nem is találkoztam még a sráccal.

Én értetlenül álltam a dolog előtt, a párom meg azt hitte, hazudok és titkolózom. Megírtam a srácoknak, hogy ne haragudjanak véletlen volt, valószínűleg amíg görgettem le a facebookot, véletlen megnyomhattam a gombot, mikor kidobta, hogy kit akarok ismerősnek.

A párom teljesen kiakadt, és nem hisz nekem, hogy véletlen volt. Mit tegyek? Azt hiszi titokban pasizom.

Holott véletlen volt, érintőképernyős a telefon. Nyilván ezek után jobban figyelek, de most mit tehetnék?

Szerintem nem vétettem semmit.


2017. máj. 8. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Sértődj meg, hogy ním hisz neked és alaptalanul vádaskodik. Legjobb védekezés a támadás.
2017. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Aha, véletlen :p

30/f

2017. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Én azon akadnék ki, de nagyon , hogy mit turkal a telefonomban
2017. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Nem kell turkájon, a facebook sokszor kidobja, hogy X meg Y mostantól ismerősök, főleg, ha mind2 személy az ismerőse a párjának.

Amúgy kérdező, én is jártam így, csak épp olyan személyt sikerült bejelölnöm, akihez nekem semmi közöm, hanem a barátnőm nézegette az én facebookomról, mert nála le van tiltva...

2017. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

"Sokszor van, hogy görgetem lefelé az üzenőfalat, és nézelődök rajta, amíg a párom fürdik, vagy dolga van és nem tudok segíteni."


Miért? Te amúgy folyton a párodon lógsz és lesed minden kívánságát? :O


Amúgy kakild le. Véletlen volt kész, velem is előfordult.

Sértődésre csak akkor van okod, hogyha ő nézegeti a te facebookodat.

De ha ennyire bizalmatlan akkor elgondolkodnék azon, hogy vajon miért az és hogy nem tett e valamit ami automatikusan a támadás reakciót váltja ki belőle.

2017. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Jajj...én is mindig ettôl rettrgek. :D

Sőt velünk is történt már ilyen.

Nagyon ciki volt. Azóta extrán figyelek. :D

2017. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már hogy görgetés közben valószínűleg rányomtam, mert egyszer csak jött az üzi hogy valaki visszaigazolt, akit igazából nem is ismertem...
2017. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom mi akaszt ki legjobban ebben a kérdésben. Attól eleve ledobja az agyam a gépszíjat, mikor azt olvasom, hogy valaki azt lesi, hogy mit lájkolgat a párja fészbúkon, majd ezt még számon is kéri tőle.

De azt hiszem itt mégiscsak ez tette be az ajtót: "nézelődök rajta, amíg a párom fürdik, vagy dolga van és nem tudok segíteni." Mi van? Nem vagy te véletlen egy külön önálló emberi lény? Hogy lehet úgy élni, hogy folyton egymás s_ggébe vagytok bújva, ellenőrizgetitek egymást? Ilyen hülyeségen kiakadni? Hát meg is érdemlitek egymást...

2017. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem hisz neked, az gáz.


Baleset mindenkit érhet én is ugyanígy, telefonon bénázva jelöltem valakit, akit nagyon nem kellett volna.

Visszajelölt, így aztán jobb megoldás híján le is tiltottam :)

2017. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Félre értés ne essék, van saját életem. Távkapcsolat, péntektől vasárnapig vagyunk együtt,sokszor még ezt se töltjük egyfolytában együtt, a többi nap élem a kis világom, de ezt az időt igyekszünk kihasználni.

Viszek könyvet is, meg rajzolgatok, tehát én elvagyok, de sokszor olvasok a facebookon híreket, mivel egy csomó olyan oldalt lájkoltam(angol hírek, a kedvenc könyveimmel kapcsolatban, stb). Szerintem ettől még nem mászom a fenekébe, akkor másznék, ha még fürdeni meg enni is kísérgetném, és nem szakadnék le róla.

Szerencsére azóta nem emlegeti, de tudom, hogy zavarja.

2017. máj. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!