Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webede kérdése:

Mit szóltok ahhoz, ha a feleségetek bakancslistáján szerepel egy véletlen találkozás egy pasassal egy egy éjszakás kaland céljából. Asszonyok véleményét várom főleg. Mennyire elfogadható ez 20 év házasság után?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

30 évesen azt mondtam volna, hogy semennyire nem elfogadható. 40 évesen azt mondanám neki, hogy érezd jól magad.


Nem elhagyni akar, csak egy kis szexuális élményt. Szereted a feleséged, vagy hisztizni akarsz?

2017. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem attól függ, hogy mennyire gondolja komolyan.

Mármint, én nő vagyok, és pl ELMÉLETBEN kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet egy másik nővel, FEJBEN ki is próbálnám szívesen, de amennyire ismerem magamat, ha lehetőségem lenne rá, végül megfutamodnék, mert én nem ilyen természetű vagyok.


Az nem bűn, ha képzeletben vágyunk dolgokra, de ha tényleg komolyan is gondolja, hogy megtenné, akkor szerintem ott gondok vannak.


A "szeretem ezért hadd érezze jól magát és csaljon meg" hozzáállás nálam nem elfogadott.

2017. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

2: A "szeretem ezért hadd érezze jól magát és csaljon meg"


fogalmi zavarban vagy. Akkor csalna ha titokban és a megegyezésünkkel ellentétesen menne szexelni! Ez esetben azonban nyíltan is és a beleegyezésemmel is tenné. Nem csal, hanem úgy éljük az életünket ahogy kell, dogmáktól mentesen.

2017. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

#1, NEKEM az a megcsalás, ha mással is intim viszonyba kerül rajtam kívül (akár csók, akár szex).


Ha neked így jó, hogy az asszony mással kúr, a te dolgod, légy boldog vele, de ne mondd, hogy fogalmi zavarban szenvedek, holott csak másképp látjuk a dolgokat!

2017. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha komolyan gondolja menjen isten hírével.
2017. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
4: egyáltalán nem arról van szó, hogy máshogy látunk valami szubjektív dolgot. A "csal" szó jelentése igen pontosan meg van határozva a magyar értelmező szótárban. Ez alapján pedig a beleegyezésemmel folytatott dugás nem megcsalás. Ha akarod keresd ki, mit jelent a csalás.
2017. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2017. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2017. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A legrosszabb ***** válasza:
0%
#6: Nem érzed magadat megalázva? A nő, akit szeretsz, és aki téged szeret, mással kefél, más élvezi tele a vagináját. Te meg elégedetten nyugtázod, hogy boldoggá tetted a párodat/feleségedet. Ez a "cuckold" stuff számomra életidegen.
2017. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

9: Volt barátnőm, aki sokkal több mindenben benne lett volna. Rájöttem, hogy annak ellenére, hogy sokkal nyitottabb vagyok mint az átlagember (hát még ennek az oldalnak a közönsége), engem is dogmák befolyásolnak. Ezeket el kell engedni. Egy kapcsolatnak az a célja, hogy boldogok legyünk. Ez akkor megy ha elfogadjuk a párunkat. A szexuális vágyaival együtt. Nemhogy megalázónak érezném, ellenkezőleg, büszke vagyok rá. Észrevettem hogy a nagyon magas érzelmi intelligenciával bíró párok kezelik nyíltan a szexuális extra kívánságokat. De a kérdés még csak nem is extra, szerintem teljesen általános, csak nem merik bevallani sokan, talán még maguknak sem, csak álmodják.


A kérdezőék egész jól állnak, mert odáig már eljutottak, hogy a felesége el meri neki mondani, hogy erre vágyik.

2017. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!