Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 39 éves, elvált, kétgyermekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves, elvált, kétgyermekes nôként milyen esélyem van a férfiaknál?

Figyelt kérdés

A gyerekeim 15 és 12 évesek, a fiam az apjával maradt, én a 12 éves lányom nevelem.

Tanítónőként dolgozom, saját lakásom van, anyagi segítségre nincs szükségem a férfiaktól.

Szerintetek milyen eséllyel találhatok párt magamnak? Milyen férfiak lehetnek "nyerők"?


2017. máj. 9. 14:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálam lenne, ha nem csak egy egyszobás lakásban laknék,hanem minimum másfél. A kislányod miatt lenne jó,hogy legyen magánszférája. 33 éves vagyok, Te 39, tehát a kor az pont jó.
2017. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Első válaszoló voltam...39 éves elvált 2 gyermekes apuka...14 és 16.
2017. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jelentkezők lesznek bőven,-de ez nem lesz olyan egyszerű.....:)
2017. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Esély Mindenre van, csak kitartónak, okosnak kell lenned.Rengeteg kalandokat kereső, nős, kapcsolatban lévő férfi van.Ezeket kell kiszűrni és minél gyorsabban.Nem sétagalopp az biztos.Tudom, mert hasonló a helyzetem, csak idősebb vagyok nálad.Kitartás!
2017. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30 feletti férfiaknál simán van esélyed, közülük olyanoknál akiknek vagy van már gyerekük és szintén elváltak vagy alapból nem akarnak családot. A 2 gyerek azért egy szűrő lesz mert sokan nem szeretnének más gyerekével foglalkozni. Sztem hasonlóra számíts mint amilyen Te vagy nőben, a külsőségeket és az anyagi helyzetet nézve. Egyik ismerősöm 40 évesen talált férfit magának túl egy házasságon és már 2 éve együtt élnek. A férfinak is volt felesége előtte, vannak onnan gyerekei is. De tegyél érte valamit, ismerkedj neten is meg személyesen is, nem fog az öledbe hullani már ebben korban, menni kell előre és aki keres az talál.
2017. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Minden azon mulik h ezekkel egyutt mennyire vagy NŐ.

Az a nyero,akit beengedsz az eletetekbe.Ne kategorizald be magad,sem a lehetseges eselyesek koret.Nincs olyan h nekem mar csak ez v az jar.Tapasztalatbol irom.

2017. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki? Írj nekem!
2017. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!