Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekedjük vele vagy ne?

Figyelt kérdés
házasságban élet,de elhidegültünk már egymástól nagyon,és van valaki aki nagyon tetszik már több hónapja beszélünk anyira kivánom öt,hmmm szerintem szerelmes vagyok!!!!!!!szerintem ö is belém de fél bevallani nekem,és azt tervezzük h elmegyünk kettesben egy kicsit egész napra,én akkarom öt nagyon de nem tudom félek hogy kiderül,elsösorban azoktól kérdezném akik voltak már ilyen helyzetben hogy mit tegyek????
2017. máj. 9. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Első lépés: Tanulj meg helyesen írni és fogalmazni!


2. Mindegy mit mondunk, ha akarsz úgyis belemész, bár undorító..

2017. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

1. Ezt miért pont tőlünk kérdezed meg? A te magánügyed.

2. Ahelyett hogy rendbe hoznátok a kapcsolatotokat te gerinctelen módon megcsalod a párod. Miért nem szakítotok?

3. Nem mindig a könnyű út a helyes!

4. Helyesírásilag bukta.

2017. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"házasságban élet,de elhidegültünk már egymástól nagyon"


Hát persze! Mint mindenki aki félrekúr.


Költözz külön, válj el, aztán kefélj mással, ne két vasat tarts a tűzbe!

2017. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy minimális emberség van benned, elválsz a feleségedtől és nem sunyi módon megcsalod. Szerintem ez az egyik legundorítóbb dolog, amit ember tehet a másikkal, hogy megcsalja a párját.
2017. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Tartsunk nemzeti konzultációt a kérdésről.
2017. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
#4: vagy a férjétől. Kicsit sem vagy előítéletes...
2017. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Zárd le az előzőt úgy fogj újba!
2017. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
6.: igazad van, nem jól tettem, hogy azt feltételeztem, hogy férfi az illető, de sajnos mivel az én apám megcsalta anyámat és elhagyott minket, automatikusan arra gondolok, hogy férfi és ugrok erre a témára. Rossz berögződés, nem tagadom.
2017. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
ha kivanod akkor tartsd meg szeretőnek de ha teszem azt tenyleg szerelem akkor valj el
2017. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kérdező a feleség. A szohasznalatbol és forgalmazásából gondolom.


N

2017. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!