Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy gáz ha nem akarok vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz ha nem akarok vele elmenni?

Figyelt kérdés
Most lesz a szigeten barátnőmnek a kedvenc előadója és azt akarja hogy menjünk el rá, de én nem nagyon szeretem és nem is ismerem. 20eFt a napi jegy és sokallom rá. A jogsit is most teszem le (diák vagyok) magamnak állom, és nyáron megyunk fesztiválra kocsival ami szintén nincs még kifizetve és műszakiztatnom is kell, egyszerűen nincs rá pénzem de nyaggat vele folyton. Igy is minden hétvégén dolgozom és alig van időm. Ti mit tennétek a helyemben? Én probáltam mondani neki hogy nincs rá pénz de akkor meg bepukkad rám.

2017. máj. 4. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Intelligensebb tarsat javaslok, aki kepes felfogni ama borzaszto osszetett barokk kormondatot, hogy "dragam, nincs penzem ra". Egy ovodassal jarsz tan, aki "bepukkad" mikor apunak nincs penze az uj barbira a jatekboltban?
2017. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj neki mindene a zene... de én meg tudom nem érezném jol magamat, meg sokallok érte annyi pénzt ez van nem vagyok tehetős... tudom nagyon zavarja és elakar menni rá, de nem érti meg hogy nem lehet. Mondtam neki menjen egyedul rá, de ugy meg nem akar a tömegben lenni.
2017. máj. 4. 21:49
 3/16 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Hat pukkadjon be, ki nem sz'rja le? Menjen el egyedul vagy baratnoivel, te nem a kutyaja vagy. ;)
2017. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

dehogy gáz elkísérni a párod valahova.


de aztán ne lepődj meg, ha valaki más szívesen megteszi

2017. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az hogy nem ismerem őket még azt mondom oké mert meghallgatom ,de nekem itt a lóvén van a hangsúly. Ha valaki megy rá és 20eFt rákölt akkor menjen vele nyugdotan
2017. máj. 4. 21:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá pénzed és ezt szépen el is magyaráztad neki, mégis erőszakoskodik, meg durcáskodik?

Egyszerű!

Mivel ez csak neki fontos, fizesse a te jegyedet is, ha már nem akar egyedül menni.

2017. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nincsenek barátai?
2017. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én dobnám.
2017. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagy kedvence lenne, elmenne egyedül is.
2017. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sajnos igy igaz, nem nagyon vannak barátai. Dobni nem akarom mert nagyon szeretem ennek ellenére.

Csak azt hittem bennem van a hiba ezért voltam kiváncsi a ti véleményetekre is.

2017. máj. 4. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!