Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam vele de hiányzik?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele de hiányzik?!

Figyelt kérdés
Ma szakítottam a barátnőmmel azzal az okkal, hogy a jegyek miatt a szülei nem engedik ki(elég szigoruak). Heti 1 vagy 2 tali volt csak amit nagyon keveseltem mostmár 1 hónap után és ma kimondtam, hogy vége. De ahogy ezt kimondtam fél óra mulva olyan hiány érzett jött belém, hogy az már fájt. Egész nap róla járt az eszem, probáltam kiverni a fejemből filmmel, de nem sikerült és ekkor jöttek még a barátnői is, hogy mi történt stb...:S és most itt este már nem bírok magammal annyira hiányzik:S Szeretem nagyon, de egyszerűen nekem kevés volt ez a heti 1-2 tali ami max 1 órás volt. Most mondjam el neki, hogy mit érzek és hülye voltam dobni? Esetleg várjak és elmúlik? Nem tudom:S Amint láttam már elkezdett kavarni egy sráccal, de 4 év van köztük ami nem tudom zavarja-e. Segítsetek, mert most nagyon rossz:S
2010. máj. 15. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ferii
2010. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
eltévedtél? nem feri vagyok...
2010. máj. 15. 22:33
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
óh pedig reméltem :(
2010. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
na jó h normálisan is válasoljak.. szereted akkor mond meg neki. am meg mindjárt itt a nyár és többet tudtok majd találkozni? messze lakik? korotok?
2010. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
te is oylan hülye vagy ha kevesled akkor nem dobni kéne h még azt a keveset se találkozatok hanem valahogy elérni h többet találkozatok... istenem... értelmi foygatákos... márbocsi.
2010. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Itt a nyár.. de a bizije szar lesz akkor abbol is le kell faragnia. Igen közelbe lakik. Ö 14 én 15. Beszélt már a szüleivel, őket nem érdekeltem így maradt a büntetés. Mikor haza ér szülei otthon vannak így azt csináltuk, hogy meglógott matek korepekről amit még a továbbtanulás miatt kezdte el. De néha erre is elkellett mennie így -1 tali.
2010. máj. 15. 22:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Hülyeséget csináltál... ezért dobni, mikor szereted, ráadásul jön a nyár???


Am az elgondolkodtató, h ma szakítottatok, de a csaj már kavar...

2010. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De mondom hiába jön lehet, hogy abbol is faragni kell:S bááár délelőtt tudnánk míg szülei nincsenek otthon. Mondta nekem, hogy felvette egy fiú és megakarja ismerni őt.
2010. máj. 15. 22:47
 9/14 anonim ***** válasza:
de ha alapból így állsz hozzá h nem..akkor biztos h nem...akkor kár is foglalkoznod vele akkor felejtsd el és keress mást. mennyi ideig jártatok? de az tényleg fura hegyből kavar valakivel
2010. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
oké. mondjuk, hogy elbasztam, ujra járnék vele. na de ezt, hogy mondjam meg neki?:S másfél hónap.
2010. máj. 15. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!