Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam vele, de hiányzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, de hiányzik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval lassan már fél éve, hogy szakítottam barátnőmmel. Akkoriban fél évet voltunk együtt de részemről elmúltak az érzések. Akkor az okom az egyik barátnője volt, aki mindig ott volt velünk (nem lehetett elküldeni + nem hívtuk..)) és alig tudtunk kettesben lenni. Szóval ez miatt egy idő után már nem is akartam vele találkozni aztán jobbnak láttam ha köztünk mindennek vége. Az elején úgy éreztem, hogy igen ez így volt helyes, valamint sokkal felszabadultabbnak éreztem magam. Viszont most már hiányzik (amúgy még szeret, legalábbis az elmondások szerint...), de mégsem akarok vele újra összejönni a fent leírtak miatt. Mit tegyek? :/

Ő 14/l én 15/f


2011. máj. 31. 18:28
 1/10 anonim válasza:

hát szerintem ha szereted akkor még egy idegesítő barátnőjét is ki lehet bírni. de ha ennyire durva akkor szóljatok neki beszéljétek meg vele hogy azért ti szeretnétek kettesben maradni. (magyarul kopjon le...) viszont ha a csaj legjobb barátnője hát nem tudom... én úgy vagyok ezzel hogy a barátnőm és a pasim utálja egymást. eleinte békíteni próbáltam de felesleges. én is meg tudom néha mondani a barátnőmnek bocsi most nem érek rá majd máskor... ezt szerintem ő is megtehetné..


14/L

2011. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha szereted, akkor mindenképpen keresd meg! :)

Gondolj bele, mikor szakítottál vele, és ő még feltehetőleg szerelmes volt beléd, mit érezhetett. Valószínűleg megszakadt a szíve, és nagyon hiányzol neki. Én csak tudom, nagyon hasonló helyzetben vagyok, és velem szakítottak.

Persze az is lehet, hogy túllépet rajtad, de gondolj bele, annak mindig rosszabb, akivel szakítanak. Biztos örülne neki, ha megkeresnéd.

Egyébként megkérdezhetem, hogy ilyen korú fiúknál hogy megy a kiszeretés? Mit értesz az alatt, hogy elmúltak az érzéseid? Nem akartál már a barátnőddel lenni, esetleg nem hiányzott annyira? A vonzalom megmaradt iránta?

2011. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A kiszeretés pedig, úgy volt hogy az utolsó hetekben már ha nem láttam mondjuk 2 napig, nem elég, hogy nem hiányzott de picit még örültem is (előtte ha nem találkozhattam vele minden nap kb. a hajamat téptem..), hogy végre nem kell látnom az idegesítő barátnőjét, mert ha hiszitek ha nem, mindig megkeresett minket (egy kisebb faluban lakunk így nem volt nehéz neki.. -.-''). Szóval akkor úgy gondoltam, hogy biztos valami hullámvölgy, vagy csak rossz passzban vagyok. De nem... rá kellett jönnöm, hogy már nem érzek iránta semmit, kavarogtak bennem az érzések, nem tudtam órán se figyelni, aztán meg tettem amit tenni kellett. Mint mondtam utána jól éreztem magam még egy másik lánnyal is összehozott a sors, akivel ugyan nem volt minden az igazi így annak a kapcsolatnak nagyon hamar vége lett, de legalább tudtam, hogy igen érdemes volt véget vetnem annak a régebbi kapcsolatnak. Aztán teltek a napok, hetek, hónapok és most, hogy itt a vége a sulinak egyre többet találkozunk (persze nem kettesben) és egyszerűen megőrülök, hogy nem mehetek oda és nem ölelhetem meg csak úgy, szóval hiányzik. Viszont amikor visszagondolok az idegesítő barátnőjére akkor meg ez mind elmúlik. Amúgy ha a vonzalom alatt a testi vonzalmat érted, akkor olyan szempontból megmaradt, hogy azután is szép lánynak tartottam, de semmi egyéb.

2011. máj. 31. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Értem. Ez nagyon érdekes. Vagyis, hasonló helyzetben vagyok, és vissza szeretném kapni a barátomat. Aki hasonlóan a körülmények miatt szeretett ki belőlem. Szerinted mi az, amitől visszaszeretnél a barátnődbe? Illetve, ha többet láttad, akkor elkezdtél érezni iránta valamit?

Azt azért nem tudom elképzelni, hogy ha szeretsz valakit, akkor hogy tudod külső dolog miatt ezt az érzést megszüntetni. Milyen érzés ez? Egyszerűen már csak nem érzel semmit? De ez mit jelent? Amúgy elnézést a sok kérdésért, csak szeretném tudni.

És az egyre többet találkozunk, de nem kettesben dolgot úgy érted, hogy összefuttok az utcán pl?

2011. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából már most vissza szerettem belé, vagy legalábbis ott van az a szikra amit pár vele eltöltött vidám nappal vissza fel lehetne tornázni igazi szerelemmé, és igen miután szakítottam vele, nagyon keveset láttam (mondjuk tettem is érte..) aztán mostanában ugye egyre többet látom, valahogy megjelent ez a szikra. Nem a külső miatt szűnt meg az érzés, szó nincs róla, a barátnője váltotta ki belőle ezt az egészet (úgy hangzik mintha mindent a barátnőjére szeretnék kenni, de nem, hihetetlenül tudják az ilyen dolgok befolyásolni az ember érzéseit.)És igen semmit nem éreztem akkor iránta, max ennyit: "jó nő, egy patront megérne" :'D. De amúgy úgy találkozunk sokat, hogy egy a baráti körünk és ez által :).
2011. máj. 31. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Értem. Köszönöm a válaszod. :)

Szerinted egy fiút hogy lehet visszahódítani, ha külső tényezők miatt szeretett ki a lányból?

:)

És bocs, még egy kérdés, ha nem látnád sokszor a lányt, nem éreznél semmit? Vagy az eltelt hónapok miatt a hiány felerősödik? Mert félek, hogy az én barátom elfelejt...

Bár szerintem ahol nagy volt a szerelem, ott ez nem történik meg.

2011. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem zavarnak a kérdéseid, sőt ezzel segítesz egy legtöbbet mert ebből letudom vonni, hogy mit érezhet most ő. Szóval nem tudom, hogy ha kevesebbszer látnám akkor mit éreznék iránta. Viszont ha nem éreznék már iránta semmit, esetleg még valami pislákolna, de a lány törekedne arra, hogy kijavítsa azokat a hibát/hibákat ami(k) a szakításhoz vezettek, akkor mindenképp adnék neki egy esélyt :). Mondjuk, az igazságot megvallva, azt nem mondtam el neki, hogy miért hűltek ki az érzéseim, (azt mondták így is vagy 2-3 napig csak sírt, és szomorú volt..) mert akkor szerintem neki abszolút világvége lett volna :/.
2011. máj. 31. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Értem.

Hát mit ne mondjak, szerintem nem csak 2-3 napig sírt. Én 6 hónapig csak bőgtem minden este, és egyszerűen nem vagyok képes feldolgozni, ami történt.

Viszont ebből azt a következtetést tudom levonni, hogy az én barátom már egyáltalán nem szeret, és valóban kiszeretett belőlem, mert ő azóta nem keres, és ő elmondta, hogy miért szeretett ki belőlem(a külső dolgok miatt), és azt mondta, talán idő kéne neki míg újra szerelmes lesz, vagy nem lesz újra szerelmes,és ettől nem érezné jól magát.

Szerinted ha előtte valóban imádott ő is, és iszonyatosan szerelmes volt belém,akkor van még esélyem?

Néha szoktam látni.

Ha pl. egy programon együtt vagyunk, ilyen kötelező városi rendezvényre gondolok, és látom őt, mit tegyek?

Te éreznél valamit újra a volt barátnőd iránt, ha nagyon szép, és kívánatos lenne, vagy kedves veled?

Illetve hogyan viselkedjek? Legyek vele kedves?

Ja, és még valami, szerinted az, hogy nagyon zavarban van, ha meglát, az mit jelent? Esetleg érez még valamit irántam? Lesüti a szemét, meg hasonlók.Elfordul, vagy szomorúan néz, vagy kitágult szemekkel..

Elnézést mégegyszer a sok kérdésért, de érdekes dolog a másik szemszögéből látni a dolgokat.

2011. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha azt mondta, hogy idő kell neki amíg újra szerelmes lesz, akkor az esély ott van. Valamint, én a volt barátnőmbe így szerettem bele, elején még nem is beszéltünk csak aztán ugye volt közös program, és ahogy egyre többet beszélgettünk egy idő után több lett mint barátság, így ha kedves vagy vele és sokat beszélgettek akkor szerintem simán visszaszeret beléd. És igen, legyél vele kedves mert pl. ha bunkó vagy vele akkor biztos nem fogod érdekelni :D. HAJRÁ!
2011. jún. 4. 20:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! :)
2011. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!