Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy rendjen van?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk a barátommal,de mikor haza er, atmegy az anyjahoz kajálni. Sajna nekem nincs idom fozni, de mindig van hideg kaja. Ott tolt ket orat,es akkor mar este fel 11mire visszajön. Az anyja rosszul is lenne, ha nem menne.
2017. máj. 10. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Tipikus anyuci kedvence. Mondd meg neki,hogy főzzön magára
2017. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Biztis nem költöznék addig össze egy férfival, amíg le nem cuppan az anyja csecséről.
2017. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Menekülj ebből a kapcsolatból. Poklod járod majd, főleg ha gyerek lesz.
2017. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nincs rendjen, de az sincs "rendjen", hogy otthon sosincs meleg etel. Azert egy sima valamit ossze lehet dobni 30-40 perc alatt. Es akkor megszunnek ezek a problemak. Persze, ez parodra is vonatkozik.
2017. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Gondolom már érdekesebb az anyja, mint te, valamilyen oknál fogva...ezt csak ti tudhatjátok, miért.

Lehet, 21 században élünk, és azt kéne írni, hogy akkor főzzön magának, meg neked, de ha ott van valaki, aki ezt megteszi helyette, hülye lenne dolgozni a kajával.

Ez ilyen.

2017. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk ha megpróbálnád, h főznél neki? Ezen még nem gondolkodtál, h kipróbálod, h így is átmegy-e az anyucihoz? Amúgy azt nem akarom elhinni, h egy csibepaprikást sincs időd elkészíteni meleg ételként... Én sem nagyon rajongok pontosan ezért menni a barátomékhoz, mert ritka, h főtt kaja van náluk én pedig nem szeretek kifliken, meg besütött szenyán élni, pedig az anyjának aztán van ideje főzni a munkája mellett. Mit dolgozol?
2017. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Nincs rendjén. Egy párkapcsolatban a meleg kaja kérdése eléggé komolytalan dolog, a pasi éppúgy főzhetne rád, mint te reá - és ha az estéit anyucival tölti, az több, mint gáz.

Az anyja meg hívjon orvost, ha rosszul van - te meg ne építs erre a dologra semmit, csak harmadik vagy ebben a körben.

2017. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha főztem is, akkor is atnezett hozzájuk, vagy sérelmezte, hogy nem húsos kajat csináltam, mert o minden nap azt enne. Tehát, ha fozok is, akkor is atmegy.
2017. máj. 10. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Akkor csinalj husosat, probald ki. Bar nem hiszem h leesne a gyuru az ujjatol hogy bepanirozzon maganak ket szelet rantotthust. Nagyon gaz. Eletkeptelen.

Mi a parommal egyutt sutunk fozunk ha van ido, o szakacs, imad ram fozni ha ugy van, en pedig neki sutni. Ha meg nincs kedvunk, lesz@rjuk es eszunk hideget. Ilyen egyszeru. Mi tudunk hideg kajan is elni ;)

2017. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben a pároddal van a bibi. Még nem vágták el a köldökzsinórt. Az én párom is hasonló kaliber és félek is egy picit ettől, h a jövőben is érződni fog az anyós jelenléte. A testvérének már családja van, de van, h hozzájuk is beállít este fél8-kor az anyuka, mert ő otthon unatkozik...Ők ezt szó nélkül hagyják, de az én esetemben nem lenne ilyen este, hétköznapi járkálások...
2017. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!