Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna, ha a párotok nem járna el otthonról és nem lenne saját társasága?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

nem, mind2 exem hasonló volt, persze az se gond ha eljár


24F

2017. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha ezzel befolyásolja azt, h balhé van abból ha elmegyek a haverokkal sörözni akkor igen, zavarna, h az ő természete miatt nem mehetek. Ha nem zavarja, ha én itt-ott beülök a fiúkkal, akkor nem gond.
2017. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar ha elmegy, csak az, ha nem alszik otthon.
2017. máj. 10. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyankor mit mondd, h hol alszik? Vagy miért alszik máshol? Rossz az összeköttetés?
2017. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha lenne...
2017. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Én is ritkán járok el a barátaimmal, nincs rá különösebb igényem.
2017. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért zavarna?


Ő egy kocka és kész.

2017. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 21/N vagyok.

Sajnos úgy adta az élet, hogy már nekem sincsen baráti társaságom. A barátnőim szépen kihasználtak, átvágtak, flörtöltek a párommal amikor bemutattam őt nekik.

A páromnak van társasága,azzal pedig nem jövök ki jól, más az érdeklődési körünk, rengeteget próbálkoztam.

Engem jobban zavar, őt egyáltalán nem. Tudja, hogy elvagyok egyedül, őt inkább az zavarja, hogy engem zavar.

Amíg a másik emiatt nem nyaggatja a párját, és van élete rajta kívül, hobbi, elfoglaltság, el van egyedül is, addig semmi baj sincs.

Az ottalvás attól függ, alapból mennyit alszotok együtt, mennyi időt töltötök együtt, és, hogy ő mit tesz azalatt az idő alatt, hol alszik.

Mi például távkapcsolatban vagyunk, péntektől vasárnapig találkozunk, mindkét éjszakát együtt töltjük. Ha viszont szünet van, mivel nem élünk együtt, nem alszunk mindig együtt.

2017. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!