Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire bántja a hiúságát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire bántja a hiúságát a barátomnak? Nem reagálja egy picit túl?

Figyelt kérdés

Újra kellene telepíteni a laptopom és egy teljes tisztítást végezni rajta, mert teljes kikészült. Eddig win 7 volt rajta, de most win 10-t szeretnék rátetetni. A barátom felajánlotta, hogy megcsinálja nekem, de nekem van egy olyan fiú ismerősöm aki nagy technikai guru (ráadásul mérnökinformatikusnak is tanul), ez a hobbija, nagxon ért hozzá. Rakna rá programokat is, szuper vírusirtót stb. Egy barátnőmmel közös barát ez a fiú. Megbeszéltük, hogy telepíti a gépem, és akkor hármasban(!) találkoznánk: a fiú, a barátnőm és én, kávéznánk és közben megcsinálja.


Viszont a barátomnak ez nagyon rosszul esett, hogy más fiút kértem erre meg, őt visszautasítva. Mintha féltékeny lenne, pedig nincs oka rá. Ráadásul hármasban is találkoznánk... Most neheztel rám és nagyon érezhető a puffogása. Szerintem semmi rosszat nem tettem. Tény, hogy szakmailag jobban ért hozzá az, akinek ez a hobbija és aki ezt is tanulja.


Nem reagálja kicsit túl a barátom a dolgot? Fiúk, nektek rosszul esne ez?


22/L


2017. máj. 11. 16:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Bántja a hiúságát.

De, túlreagálja.

Rosszul esne.

2017. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%
Ehh, a hülyegyerek.. :D én rendesen örülnék, hogy nem engem nyaggatsz ilyenekkel, hanem megoldod magad :)
2017. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem én nyaggattam, hanem ő ajánlotta fel
2017. máj. 11. 17:10
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem is rád értem, hanem magamra. Engem a csajaim mindig nyaggatnak az ilyenekkel, és már a tökóm tele van vele.
2017. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván rosszul esne, hiszen felajánlottam valamit a szerelmemnek, de ő nem akarja, hogy én segítsek. Ez olyan, hogy te mondjuk mondanád neki, hogy sütsz pizzás csigát. Ő meg azt mondja, hogy nem kell, mert van egy csaj, aki péknek tanul, és sokkal jobban süt mint te. Utána meg mondja, hogy amikor csinálja, akkor elmegy hozzá egy haverjával. Zavarna ?
2017. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Csináld meg magad. Nem egy nagy ugy.
2017. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Igen. Rosszul esne.


Viszont eléggé kisarkított példa. Azt szeretném, hogy olyan rendszer legyen a gépemen, ami stabil, vírusmentes, és ne kelljen pár hónap múlva újracsinálni az egészet. Ez a fiú meg ért hozzá, ezt tanulja és szereti is ezeket az újratelepítéses tevékenységeket.


Míg a pizzás eset meg egy hétköznapi téma. Az tényleg rosszul esne, amit írtál... De egy pizzás csiga esetén nem is kell annyira körülményesnek lenni, mint egy gép újratelepítésénél. Ezért bíznám inkább "szakemberre". A torrentet én is tudom használni, de megfelelő programokkal ellátni, már nem biztos.

2017. máj. 11. 17:19
 8/30 A kérdező kommentje:
# A mostani win 7-t a bátyámmal közösen telepítettük rá, de be is döglött eleg hamar. Pedig van rajta vírusirtó. Ez az a pont, ahol az én tudományom határához érünk. :D
2017. máj. 11. 17:22
 9/30 anonim ***** válasza:
28%

5ös vagyok.

EGyáltalán nem kisarkított példa. Gondolom nem nemzetbiztonsági titkokat fogsz őrizni a laptopodon, hanem jó esetben házit csinálsz, filmet nézel, zenét hallgatsz, meg netezel. Lehet neked akkora feladat, de a barátodnak nem tűnik annak. Szeretne törődni veled, örömet okozni. Ha te sütsz neki valamit, akkor ez nem ugyanaz? Dehogynem. Szóval ha rosszul esne a példám, akkor ne neheztelj emiatt a barátodra, mert egy férfinak ugyanolyan bagatell újrarakni egy gépet, mint egy nőnek megsütni egy pizzás csigát.

2017. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%
5össel egyet értek. Ha a párod is meg tudja csinálni és fel is ajánlotta, hogy megcsinálja és te ennek ellenére megkérsz valaki mást, az szimpla bunkóság. Nem mondom, hogy szakítóok, de igenis megértem, hogy rossul esett neki. Elég gáz, hogy nem is érted mi a probléma ezzel.
2017. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!