Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hanyagol. Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hanyagol. Tudom, gyerekes a tervem, de szerintetek mit érek el vele? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Barátom hirtelen egyik napról a másikra teljesen távolságtartó lett velem. Sokszor esténként el se köszön, már nem ír semmi kedveskedőt (pedig eddig minden nap váltottunk ilyesmi üzeneteket). A mondatai is 1-1 szavasok, sokszor értelmetlen, amit ír (elgépeli vagy csak annyira szűkszavú, hogy nem áll össze nekem a kép belőle, mert nem vagyok gondolatolvasó). Mivel eddig nekem kisebb gondom is nagyobb volt, minthogy ezen agyaljak (érettségizem), én teljesen normálisan írtam neki ettől függetlenül. Nem volt semmi előzménye a dolognak, nem veszekedtünk. Egyik napról a másikra valtozott meg.


Egyelőre még nem szeretném felhozni a dolgot, viszont arra gondoltam, hogy akkor én is átváltok erre a stílusra. "Elfelejtek" elköszönni tőle, vagy szólni neki, ha elmegyek valahova és órákig nem leszek elérhető. Tudom, nem a legjobb megoldás, sőt, nem is megoodásnak szánom ezt a dolgot, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy feltűnik-e neki a változás vagy észreveszi-e. Nem leszek vele bunkó meg ilyesmi, hanem csak azt csinálom, amit ő.


Szerintetek ezzel elérhetek valamit? Mi sülhet ki belőle? Vajon észreveszi?


Persze, előbb-utóbb mindenképp megbeszélem vele, hogy most akkor ez mi, mert a kommunikáció a legfontosabb, csak ez valóban érdekel még előtte.


2017. máj. 12. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a taktika még sose jött be. Ettől mindig csak elmérgesedett a viszony, eltávolodtunk, holott a közeledés lett volna a cél.
2017. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam én is erre...
2017. máj. 12. 23:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam anno mondjuk úgy hogy bejött. Mikor ilyen volt az én párom is,átszólag ok nélkül, igen, én is felvettem a stílusát. És mindig megváltozott olyankor. Sokkal többet kérdezgetett, folyton írt, nem csak egy két szavakat, hívott stb. Pláne ha még egy két napig elérhető se voltam. Akkor még msn volt :D ugye lehetett rejtve fent lenni, pár napig nem látott ott se, nem is találkoztunk, igen jobban észre vette magát. De persze tudom, fáradt volt, ő már akkor is 3 műszakban dolgozott, plussz fusi meló ha volt. De utáltam mindig, mikor ennyire leeresztett.
2017. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gondolom a tanulás miatt eltávolodtatok, és elhidegült a kapcsolatotok. Másnál is olvastam már ezt.

Vizsgák miatt nem volt idejük egymásra.

2017. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg egyik napról a másikra történt, akkor nem taktikázni kéne, hanem megtudni, hogy mi történt.

Mert valami biztosan történt.

2017. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó taktikázni és visszaadni a téged ért sérelmeket, mert ha szereted ez neked sem jó. Inkább beszéld meg vele, lehet félreértettél valamit, avagy barátoddal történtek dolgok. (Ő is érezhette úgy hogy hanyagolod míg érettségiztél)
2017. máj. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Igen, gyerekes. És sztem csak továbbrontod. Miért nem kérdezel rá egyenesen, hogy mi történt, mit érzel, mit érez játszmázás helyett?
2017. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kiderult!!!! Osszemelegedett az egyik egyetemi tarsaval!

Szakítunk,

2017. máj. 13. 14:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de jobb lesz így neked :) mostmár nem kell emiatt idegeskedned.
2017. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Történt valami esetleg, ami miatt valami benne összetörhetett? Ilyen hirtelen hangulatváltások valami komolyabb negatív dolognál jönnek elő. Van valami ötleted Kérdező?
2017. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!