Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas gyerekes apukának mennyi csavargás/haverozás illik és hányra illik hazaérni?

Figyelt kérdés

A feleség csinálja a házimunkát (mindent) a gyerekre a feleseg vigyáz, a ferfi heti egyszer 2-3 órát maximum, de van h annyit sem.

a feleseg sehova nem megy csak havi egyszer 4órás bnős összeruccanásra, de 7re a fürdetésre vacsira hazaér mindig



2017. jan. 30. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanannyi, amennyi a felesegnek. Mondjuk az ilyesmit elore kene tisztazni, ki hogy all a temahoz, en ilyen ferfival nem vallaltam volna eleve gyereket.
2017. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

hűha, az már régen rossz ha valami séma alapján kéne ezt megállapítani.

ennek a másik véglete mikor előkerül az óvoda szint, "te ennyit haveroztál - akkor én ennyit barátnőzök" szitu.

szerintem inkább le kéne ülni megbeszélni a problémákat, mintsem azt fejtegetni mit illik és mit nem ebben a helyzetben.

2017. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem illik vagy nem illik kérdése, hanem egyéni igényeké. Hiába mondjuk, hogy a Józsi minden nap 5-re hazaér és 3 órát játszik a gyerekekkel, attól a Pista még nem fogja ezt tenni.


Három lehetőség van:

1. Elfogadni a férjünket olyannak, amilyen.

2. Állandó veszekedések árán megpróbálni megváltoztatni. (nem szokott sikerülni)

3. Keresni olyan férfit, aki megfelel az igényeinknek.

2017. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piroska és a farkas ***** válasza:
60%
Szerintem igény és lehetőség függvénye. Anyaként amondó vagyok, h a szoptatáson kívül igenis legyen képes egy apa a gyerekeit ellátni. Nálunk férjemnek nincs igénye külön programra, ha küldeném, se menne nélkülünk.Egyedül úszni menne, de fáradt sokszor. Nekem lenne igényem, de egyelőre ez kimerül abban, h egyedül megyek a cba- ba😃, a kicsi 3 hónapos lesz, a nagy 3 éves lesz. Leginkább arra lenne igényünk, h együtt, kettesben legyünk majd néha, de most nem ennek van itt az ideje.
2017. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor a szituációt felrajzolom...

Elment...azt mondta 1 óra és jön. 3 óra múlva hívtam h akk mikor jössz. azt mondta nem tudja, mondom azért 8ra hazaérsz...azt mondta igen arra biztosan.

8óra elmúlt és meg nem ért haza, de a telefomt sem veszi fel...ezt eljátszotta 3szor amióta megszületett a gyerek aminek az lett a vege h ott aludt a haverjánál...


nem jár el sokszor csavarogni, de amikor elmegy ezt csinálja...

én ezt egy gyerekes hazas embernél nem tartom megengedettnek és ha ez ellen nem tesz akkor lépek...


azért kérdezlek titeket mert sokszor túldrámazok bizonyos dolgokat...én úgy érzem igazam van, sztetek?

2017. jan. 30. 21:08
 6/11 anonim ***** válasza:
ja hogy ez ilyen lepontozós kérdés, értem.
2017. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom mire írtad de én senkit nem pontoztam le
2017. jan. 30. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:
"...és ha ez ellen nem tesz akkor lépek..." Egy ilyen hülyeség miatt képes lennél szétrúgni a családot???
2017. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csak ez volt...volt csajjal is hazudozása, bulizni ment stb ez terhessegem alatt es születése óta
2017. jan. 30. 23:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondtam volna, hogy túl reagálod, nem lehet egy embert ennyire korlátozni. Attól, hogy valaki házas, gyerekei vannak még nem szűnik meg létezni. Mindenkinek jár a szabadság. Én elképzelni se tudnám, hogy ha bármelyikünk kimozdul otthonról az órát kelljen nézni, és időre haza kelljen érni.

Nálatok szerintem túl sok a szabály, és nincs meg az alapvető bizalom. Így folyamatos harc lesz az életetek, Te "nyomozol" utána, Ő meg azon lesz, hogy kicselezzen, úgyhogy folyamatos hazugságon fogod kapni.

Kicsit több rugalmasság kéne. Mi van, akkor ha Te nem érsz haza fürdetésre, vagy Ő is csak éjjel megy haza?

2017. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!