Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez olyan gyerekes nem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan gyerekes nem? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A pasim tegnap csak úgy spontán megkérdezte,hogy én megtennék-e érte bármit,amit kérne. Én kiakadtam,mert beugrott hogy biztos el akar tiltani ettől vagy attól. Mondom igen,de csak addig amíg nem tiltasz meg semmi hülyeséget. Erre kiakadt hogy ő nem tilt meg semmit de jól esett volna neki hallani,hogy bármit megteszek érte,mert szomorú és aranyossagra vágyik. A későbbiekben számíthatok arra,hogy eltilt ettől vagy attól? 18 évesek vagyunk .
2016. dec. 29. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hülyék vagytok. A "pasid" túl sok filmet nézett, te pedig nem tudod mit beszélsz. Mert igazából azt mondtad, hogy bármit megteszel, amíg az neked is tetszik.
2016. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát azért barátoktól ne tiltson már el..
2016. dec. 29. 09:40
 3/7 Heart of Darkness ***** válasza:
91%
Ez a "mert szomorú és aranyosságra vágyik" kulcsa a dolognak. Nem akart ő neked semmit sem megtiltani, valószínűleg ő nem is gondolt ilyenre, pusztán azt szerette volna ha kifejezed számára ezzel, hogy szereted őt.
2016. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon érzékeny fajta a baratom szóval igazad lehet :)
2016. dec. 29. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezektől a lehülyézős válaszolóktól falra tudnék mászni. Bár eljutna oda egyszer a gyk, hogy csak valós face profillal lehet válaszokat adni, meg pontos címmel...


Nem akar eltiltani semmitől, csak kíváncsi volt rá, mennyire szereted őt. :)

2016. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy hülye, manipulatív kérdés volt a pasi részéről és legalább olyan gyerekes mint a lány válasza.

1. Nem, senkiért nem tennék meg bármit. De amit tudok megteszek.

2. Mi az hogy eltilt? Ti valami iszlám országban éltek? Engem senki nem tilthat el senkitől, ilyen eszembe sem jutna.


És azért mert ő aranyosságra vágyik, feltesz egy hülye kérdést,amire az általa vágyott válasz úgyis hazugság?

Egy érett, felnőtt ember sosem tesz az elveivel ellenkező dolgot, a partneréért sem. Sosem tesz olyat ami saját lénye igazságával konfliktusba kerülne.


Mindketten nagyon gyerekek vagytok még.

2016. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt egy intim pillanat, amit te félreértelmeztél. Megesik, ne kombináld túl, inkább derítsd ki, miért volt szomorú. Most kicsit rá figyelj, ne magadra!

És találhatnál valami más kifejezést a "pasim" helyett. :)

2016. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!