Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hanyagol. Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hanyagol. Tudom, gyerekes a tervem, de szerintetek mit érek el vele? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Barátom hirtelen egyik napról a másikra teljesen távolságtartó lett velem. Sokszor esténként el se köszön, már nem ír semmi kedveskedőt (pedig eddig minden nap váltottunk ilyesmi üzeneteket). A mondatai is 1-1 szavasok, sokszor értelmetlen, amit ír (elgépeli vagy csak annyira szűkszavú, hogy nem áll össze nekem a kép belőle, mert nem vagyok gondolatolvasó). Mivel eddig nekem kisebb gondom is nagyobb volt, minthogy ezen agyaljak (érettségizem), én teljesen normálisan írtam neki ettől függetlenül. Nem volt semmi előzménye a dolognak, nem veszekedtünk. Egyik napról a másikra valtozott meg.


Egyelőre még nem szeretném felhozni a dolgot, viszont arra gondoltam, hogy akkor én is átváltok erre a stílusra. "Elfelejtek" elköszönni tőle, vagy szólni neki, ha elmegyek valahova és órákig nem leszek elérhető. Tudom, nem a legjobb megoldás, sőt, nem is megoodásnak szánom ezt a dolgot, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy feltűnik-e neki a változás vagy észreveszi-e. Nem leszek vele bunkó meg ilyesmi, hanem csak azt csinálom, amit ő.


Szerintetek ezzel elérhetek valamit? Mi sülhet ki belőle? Vajon észreveszi?


Persze, előbb-utóbb mindenképp megbeszélem vele, hogy most akkor ez mi, mert a kommunikáció a legfontosabb, csak ez valóban érdekel még előtte.


2017. máj. 12. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ah most láttam a válaszod... Hát akkor sajnos nincs mit tenni :/ Kitartást kívánok!
2017. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hat igen. De nem mondom, hogy a legjobban erzem magam. Plane hogy harmadik miatt lett vége..
2017. máj. 13. 16:15
 13/13 Költőnő? ***** válasza:
Inkább örülj, hogy több héten-hónapon át tartó játszma helyett kiderült most. Nem volt megbízható és korrekt. Máskor se lett volna az valószínűleg.
2017. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!