Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban be kell számolni az időtökről, programotokról a párotoknak? Vagy elég egy "El kell intéznem valamit, holnap találkozunk. " kijelentés?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt még párkapcsolatom, és nem értem miért nem elég egy egyszerű kijelentés, hogy nem érek rá valamiért, valami programom van, ennyi.

Elvileg kell lennie bizalomnak...


Ti beszámoltok a külön töltött időtökről, programotokról a párotoknak? - És ha igen, igazat mondtok?

25/F


2017. febr. 6. 11:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont azért nem kéne titkolózni, mert lenni kéne bizalomnak.
2017. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem bizalmatlanság, ha mondjuk tudni szeretném, hogy délutánra mi a programja. Nem azért mert féltékeny vagyok, hanem mert ezáltal is több mindent tudok róla, és tudok alkalmazkodni.

Példa: Megígérte barátnőinek, hogy isznak egy kávét. -> Oké, jó szórakozást, ha hazaértél beszélhetnénk.

- Tanulnia kell egy nehéz zh-ra -> Majd érdeklődök, hogy hogyan sikerült, hiszen érdekelnek mondjuk a tanulmányai is.


Nem fogok a barátnői kávézáskor arra gondolni, hogy orgiázni mennek, a másiknál meg hogy a csávó szopni tanítja, mert bízom benne addig, amíg ez nem rendül meg. Szóval ez a dolog, hogy szeretném tudni, hogy mit csinál, ez nem féltékenység, inkább törődés, figyelmesség. Emiatt még sose volt gondom, mert szerintem ez teljesen normális, én is elmondom neki, ha szóba jön, hogy a mai napra mit terveztem. 23/F

2017. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden kis lépésről beszámolni,ez igaz,de ha rákérdez,hogy milyen programom lesz,akkor nem fogok hazudni meg titkolózni.Alapból nincs olyan programom,amit el kéne titkolnom.Egy kapcsolat alapja a bizalom,a titkok és hazugságok nem férnek bele.
2017. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
És ha nem szeretnéd elmondani, hogy hol-mit csinálsz? - Azért, mert bonyolult, mert kellenek kis titkok...
2017. febr. 6. 11:50
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amit nem szeretnél elmondani? Mért nem?
2017. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész biztosan megrendülne benned a bizalmam,ha azt mondanád,hogy nem mondod el,mert kellenek a titkok.Titokzatosság kell,nem titkolózás,nem ugyanaz.
2017. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

Akkor az azt jelenti, hogy nincs meg a kellő bizalom.

Mi az, hogy bonyolult? Szerintem minden tevékenységet el lehet magyarázni vázlatosan, legfeljebb 3-4 mondatban.

Mi az, hogy kellenek kis titkok? Ha neked szükséged van arra, hogy olyasmit csinálj, amit titkolsz a párod előtt, akkor vagy vaj van a füled mögött, vagy alkalmatlan vagy párkapcsolatra.

Azért kíváncsi lennék, milyen kis titokra gondoltál. Ezt leírhatnád...

2017. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Menetlevéllel kell igazolni, hogy merre jártál.
2017. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%

Nem engedélyt kell kérni, hanem közölni kell a partnerrel őszintén hova mész és kivel találkozol. Ha megjegyzéseket tesz, balhézik,mert éppen más programot szeretett volna, akkor közlöm vele, hogy ha előbb szólt volna, akkor esetleg átszerveztem volna a napom, de így már késő.

Volt olyan partnerem, aki szó szerint elszámoltatott arról mit csináltam azalatt a 3 óra alatt amíg találkoztam a haverokkal, 1 hétig tűrtem aztán egy mosoly tekintetében tovább álltam. Egy kapcsolatban egyenrangú felek vesznek részt önként és dalolva, annyit mondasz el a partnerednek amit jónak találsz és fontosnak tartasz. Ha nem akar mondani semmit, akkor elfogadod azt, vagy elköszönsz és keresel mást. egy párkapcsolatban senkinek sem vagy a főnöke de a beosztottja sem hogy elszámolni valód lenne.

39F

2017. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez olyan alap, hogy elmondom a páromnak. Nem percre pontosan mindent, hanem ha például aznap nem találkozunk, akkor meg szokta kérdezni a barátom, hogy mit tervezek aznapra. Én meg elmondom, hogy kb mit, elmegyek a posára, beugrok a könyvesboltba, találkozok egy barátommal és megyek haza. Aztán ha hazaértem, beszélünk. Én is meg szoktam kérdezni, hogy mik a tervei ha nem találkozunk. Ez szerintem szimpla érdeklődés, hogy ki mivel foglalkozik ha nem együtt vagyunk és nincs benne semmi rossz.


De ha mondjuk együtt élsz a pároddal akkor is ezt szeretnéd csinálni? Azt modnod h bocs dolgom van és eltűnsz másfél napra?

Azért a párom mert szeretem és kölcsönös bizalomban élünk. Nincs olyana mit nem mondanék el neki és viszont. 26/N

2017. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!