Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el a múltat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a múltat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám lenne, hogy nekem van egy barátom, akivel 3 hónapig voltam együtt, de kiderült, hogy ő végig más lányokakkal is együtt volt, és mindenkit csak hülyített. Én szítottam is vele, és hozzá se akartam szólni. De 4 hónap után ismét felkeresett, hogy újra akarja kezdeni velem, és megváltozott. Én egy idő után bele is mentem, hogy rendben, kezdjük elölről tiszta lappal. A családjának is bemutatott, a barátjai is tudnak rólam, úgy tűnik, hogy minden rendben van. De mégis, nem tudom elfelejteni a múltat. Egyszerűen ha csak megölel, akkor is eszembe jut, hogy ugyanígy ölelt meg akkor is, amikor más is volt neki, nekem pedig végig hazudott.

Nem vagyok biztos benne, hogy mit kéne tennem. Szeretem őt, és szeretnék vele lenni, de egy kis részem viszont el akar távolodni tőle, mert félek, ismét átver.

Az, hogy újra felkeresett, 3 hete történt, és pont aznap szakított a barátnőjével is. Ezért nem tudom, hogy most éppen amiatt kellek csak, mert szakítottak, vagy mert tényleg szeret engem, és ő szakított a lánnyal..

Ti hogy vélekedtek erről?



2017. máj. 13. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En ugy velekedek, hogy borzaszto buta vagy, hogy egy percet is pazarolsz az eletedbol erre a farokhuszarra, aki most konkretan ugy cseszi at a fejedet, ahogy csak nem szegyelli. Az egyetlen szerencsed, hogy hamarosan ugyis talal valaki ujat, aktualisan erdekesebbet, es ismet megszabadit teged onmagatol. Addig nyugodtan hitegetheted magadat azzal, hogy hirtelen isteni sugallattol vezerelve most tisztelni kezdett teged.
2017. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én elküldtem volna ezek után. Ha szeret Téged akkor miért csalt még elsőre vagy hol volt 4 hónapig?

Ismer Téged és tudta hogy mit akarsz hallani, ne légy naiv.

2017. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

" Az, hogy újra felkeresett, 3 hete történt, és pont aznap szakított a barátnőjével is. Ezért nem tudom, hogy most éppen amiatt kellek csak, mert szakítottak, vagy mert tényleg szeret engem, és ő szakított a lánnyal..

Ti hogy vélekedtek erről? "


Tehát aznap szakított vele a lány és ő felkeresett téged. Mert nincs senkije éppen azért.Rájöhettek a lányok hogy milyen is ő valójában,hogy hűtlen és elfordultak tőle. Ő pedig összejött ismét veled,mert ha ló nincs a szamár is jó... Ne higgy neki...Ha 2x is átver az már a te hibád is lesz.

20/L

2017. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jó lenne ha leírnád hány évesek vagytok, az sokat segítene abban hogy milyen tanácsot adjon az ember


ha tippelnem kéne te 16 vagy ő meg 19.....

2017. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem leírni az életkort.. elnézést.

Mindketten idén nyáron töltjük be a 19-et

2017. máj. 13. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz döntés volt újrakezdeni...egy ilyennek a nők élvezeti cikkek csupán.
2017. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt az emberek, nem változnak meg gyökeresen.

Aznap jött össze veled, mikor szakított az exevel... he? :O

Át fog verni, és nézhetsz... a bizalom meg gyorsan jön, és lassan megy.

Elokapott a "kalapból", mert lehet nem volt jobb ötlete.

Szerintem hülyének néz.

Ha jót akarsz, mielőbb szakítasz.

2017. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos tudományos tény,hogy az ember a hibáiból tanul,és nem pedig a sikereiből. De ez most nem csak rád vonatkozik,hanem a párodra is. Ha mindketten tanultatok belőle,akkor együtt maradtok.
2017. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Eddig úgy tűnik minden rendben van, kissé sokat veszekszünk a múlt miatt.. de mindig meg tudjuk beszélni. Egyelőre úgy érzem, minden rendben lehet köztünk később is.. Viszont ritkásan, de vannak olyan érzéseim, hogy jobban meglennék nélküle.. valamikor rám jön az érzés. Vele is közöltem már, hogy kissé ingadozok az érzéseim között.

2017. szept. 7. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!