Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a felelős? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Barátnőm férjéről volna szó, kb. 4-5 éve házasok, nem tudom pontosan, azt viszont igen h a babaprojekt még nincs a napirenden, egyikük sem szeretné. Most este elmondta nekem barátnőm, hogy két nappal ezelőtt lefeküdtek a férjével védekezés nélkül, a csaj a férjén volt, aki jelezte neki, hogy pár mp és elfog élvezni, közbe hát khm ugyanúgy ment a menet a pasi részéről, a barátnőm viszont nem ugrott le a párjáról, és hát fél, hogy megtörtént a baj. Utána egész estés vita dúlt köztük, a férje a barátnőmet okolta, hogy ő szólt neki, hogy elfog menni, miért nem szállt le, a barátnőm meg a férjét, hogy hát védekezni kellett volna, másrészt miért folytatta, és miért nem lökte le magáról. Én a fejem fogtam, és nem tudtam tanácsot adni a barátnőmnek, bár én azt gondolom a férje a hibás, hisz annak ellenére folytatta a dolgot, hogy tudta h elfog menni, másrészt igen, aki nem akar babát védekezzen. Bnőm ma kiakadt hogy mi lesz ha becsusszan a gyerek és elhagyja a férje. Vélemények?
2017. máj. 13. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Téged ez miért izgat ennyire?
2017. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten hibásak mert hülyék voltak. A védekezésre nézve is. Ha nem akarnak gyereket akkor védekezzenek vagy tabletta..Könnyű a másikat hibáztatni, a pasinak védekezni kelett volna, a lánynak meg nem engedni ovszer nélkül. Emelett ha a férje elhagya emiatt akkor jobban is jár!!! De vagy egy 72 órás tabletta amit a nőgyógyász ír ki. "Esemény utáni" ha azt beveszi időben akkor kevesebb a rizikó hogy terhes lesz. Kb 8000ft, emelett felborítja a menstruációt. Igyekezzen ha nem akar gyereket.
2017. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis házasság, ahol ezt a témát nem a pár beszéli meg egymás között, hanem a barátnőnek kell eldönteni ki a hibás...végül is nem mindegy? Ha baba lett a dologból, akkor már felesleges ujjal mutogatni egymásra. Vagy megtartják vagy elvetetik, de ez akkor is egy házaspár döntése és semmi köze egy barátnőnek a történtekhez.
2017. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hibásak, ha nem akarnak gyereket, akkor miért szexelnek védekezés nélkül? A legszebb az egészben az utólagos egymásra mutogatás, hogy kinek mit kellett volna csinálni. Óvodás szint...
2017. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem mindegy az neked?
2017. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Most ez neked miért olyan fontos?
2017. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miert fontos? mert csak. nektek miert fontos hogy nekem miert fontos? :) egyebkent zavart, hogy 20 eve legjobb baratnomnek nemtudtam epkezlab tanacsot adni, es engem is elgondolkodtatott a kerdes, mi lenne ha hasonlo szituacioban lennek. egyebkent az esemenyutanit enis javasoltam neki, plane h eleve szr a hazassaga szegenynek.
2017. máj. 13. 23:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten hibásak. Ha nem akarnak gyereket védekezzenek, a megszakítás nem az, de nem egy módszer van rá: óvszer, pesszárium, tabletta, spirál, elköttetés, fogamzásgátló injekció.

Ha pedig ezekre nem volt eszük a mai világban rendelkezésükre áll az internet és információt szerezhetnek az eseményutáni tabletta létezéséről.

2017. máj. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nő volt felül, neki kellet volna leszállnia, mikor a férfi szólt.Vagy ha ledobja magáról a nőt akkor meg mekkora bunkó?

Szóval a barátnőd a hunyó.Akkor lenne a férj, ha nem szólt volna.

2017. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindketten nettó hülyék. Pont.
2017. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!