Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megkérhetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérhetem a barátnőmet, hogy a kék haját fesse át valami természetesebb színűre?

Figyelt kérdés
Oké hogy az ő haja és neki kell viselnie, de ennyit elvárhatok?
2017. máj. 14. 19:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg nyugodtan, miért ne? A legrosszabb esetben nemet mond. Én se bánom, ha a párom elmondja, mi tetszik rajtam és mi nem, mert adok a véleményére, szeretnék neki tetszeni. De a döntés az enyém, ami nekem nem tetszik, abba nem megyek bele.
2017. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérd meg, ahogy már írták is, maximum nemet mond. Én is tudni akarnám ha a páromnak nem tetszik valami, meg én is szoktam javasolni/kérni, hogy borotválja le a hónalját, vagy most hagyjon egy kis körszakállt, stb. Nincs ebben semmi rossz. Elvárni mondjuk nem várnám el, mi nem elvárunk dolgokat, hanem kérünk, javasolunk, megbeszéljük őket - egy hajszínváltoztatást biztos, az sztem nagyonb dolog, mint egy hónaljborotválás.
2017. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Engem megkért az egyik barátom hogy a barna hajamat fessem be feketére mert neki az mindent visz és megtettem. Persze ő lehet nem fogja de a lényeg hogy egy ilyen kérésben semmi fura vagy elítélendő nincs.
2017. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Megkerheted, de ne szamits változásra. Nekem rózsaszín hajam van, akkor fogom atfesteni ha nekem úgy lesz kedvem. Akinek extrém színű a haja az baromi szarul érzi magát természetes színekkel, ha magától eljut oda hogy olyat akar, akkor olyat is fog csináltatni. Miattad nem.
2017. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Megkérheted, persze. Az én párom azt mondta, szívesen elnézegetne göndör hajjal. Én gondoltam, kedvére teszek. Akinek kék a haja, feltételezem, nem ijed meg a frizuraváltásoktól, szóval ha nem egy ilyen "kékhajjalönmegvalósítok" típus, akár még teljesítheti is a kívánságodat.
2017. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megkérni meg lehet, de ne éld bele magad, hogy meg is teszi. Az utolsó előttinek igaza van, akinek extrém a hajszíne vagy a fazonja, az nem sokáig érzi jól magát átlagos színekkel és formákkal. Nekem most részben narancssárga, jól megy a saját szőkésvörös hajszínemhez, meglepően szépen bele is simul, de nem festetném át. És nem, nem kompenzálok, csak untam, hogy egyszínű a hajam, és aki még a vöröset is unja, az nem barnát fog belefestetni. :)
2017. máj. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérni persze, megkérheted, de ha ő ragaszkodik hozzá, akkor fogadd el.

Nálunk pont fordítva történt: nem hittem, hogy páromnak tetszenek az extrém színek, ezért miután összejöttünk, visszafogtam magam, én barna-narancssárga színekre festettem. Egy év után, mikor mutogattam neki, milyen hajaim voltak előtte felvetette, hogy lehetne megint kicsit extrémebb hajam. Majdnem padlót fogtam meglepetésemben, főleg, mert még színezőért is elment nekem, annyira szerette volna a váltást (pont kékre :) ). Most fodrászversenyen voltam modell, és nagyon extrém hajszínben állapodtunk meg a fodrásszal (a bordóstól, a lilán, sötétkéken át a türkizig minden szín van benne), ráadásul rövidebb, vagányabb fazont is vágtak nekem. Párom oda meg vissza volt a gyönyörtől, mikor meglátta :)

Lehet barátnőd is szeretne már váltani, csak még nem határozta el magát, szóval egy beszélgetést megér a dolog. De az extrém hajú lányok sokszor tényleg érzékenyek erre, így ha ellenáll, ne erőltesd. (Nem valami hülye önmegvalósítás miatt, lehet csak úgy érzik jól magukat, mint például én, vagy a korábbi hozzászóló.)

2017. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Rosszul közelítesz a problémához.

Egyszerűen mondd meg neki, hogy neked nem tetszik ez a kék haj, szerinted egy természetesebb hajjal sokkal szebb lenne.

Ennél is finomabb megoldás, ha annyit mondasz csak, hogy egyszer megnéznéd az eredeti hajszínével, azzal biztosan még szebb lenne (ebben ugye benne van, hogy így is szép.)

Ha érdekli a véleményed, és változtatna a kedvedért, akkor megteszi, ha nem, nem lesz vita. Véleményed neked is lehet, azt elmondtad, pont.

2017. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!