Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe folyamatosan megalázta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe folyamatosan megalázta, én próbálok jó lenni hozzá, mégis rajtam vezeti le?

Figyelt kérdés
Barátomból az exbarátnője papucsot csinált, teljesen kifordult önmagából a haverjai szerint. Azután a lány megcsalta, érthetően megviselte a barátom. Most,hogy összejöttünk állandóan nekem parancsolgat, kritizál, legtöbbször ő dönti el mi legyen a program. Szeretem ha a férfi a domináns a kapcsolatban és nem akarom elnyomni, de ez már sok számomra. Ha szeretnék valahová menni ő nem, viszont fordított helyzetben megsértődik miért nem megyek vele. Annak a lánynak mindent megadott amit az elvárt(kirándulás, ajándékok, virág), nekem ehhez képest csak egy-egy ünnepkor hoz valamit. Sok dolgot nem akar,merthogy azt a hibát már elkövette az életében,hogy valamit így-vagy úgy csinált, hiába mondom neki,hogy én nem ugyanaz a nő vagyok, aki megalázza abban a helyzetben. Mit tehetek? Már túl van az exén, évek teltek el azóta.

2017. máj. 15. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha túltette volna magát rajta, akkor nem viselkedne így. Ez a kapcsolat az exxel nagyon megváltoztatta, amit most megpróbál rajtad kompenzálni. Én biztos nem szívnék emiatt, nem hagynám, hogy rajtam álljon bosszút a múltbeli problémái miatt. Majd ha ebből a végletből visszatalál a normális középútra, akkor lesz túl rajta. Ez általában úgy zajlik, hogy te végigcsinálod a kapcsolatot szopóágon, aztán jön utánad egy harmadik, akivel csodák csodájára normálisan tud viselkedni.

Már ha hagyod, hogy ezt csinálja veled.

2017. máj. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem szabad belemenni a játékaiba.

Amikor érzed, hogy átlép egy határt, akkor beszéltetni kell. Miért teszi, miért érzi, hogy jó ez. És figyelmeztetni, hogy attól nem lesz kevésbé domináns, hogy meghallgatja a te igényeid is.


Egyetértek elsővel: akkor teszi túl magát az exen ha már nem rajtad kompenzál. Ameddig igen, addig te az ex árnyakába fogsz élni.

2017. máj. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tudod meddig turnem ezt...
2017. máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki!!!
2017. máj. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Nincs rajra túl.
2017. máj. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha túl lenne rajta, nem viselkedne így veled.


Rakd ki a csába, nem normális, hogy ennyire megaláz - mellesleg tudod ki tűrné el...

2017. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!