Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Este 11 óra után találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este 11 óra után találkoztam a haverommal, amikor aludt a szerelmem, most mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

11 órakor kaptam egy hívást a legjobb haveromtól aki boldog születésnapot kívánt nekem. Nagyon aranyos és kedves volt tőle, kimentem a szobából,mert a párom mellettem aludt és nem akartam felébreszteni.


Kicsit beszélgettem a haverommal, főleg a munkáról,mondta,hogy mostanában eléggé maga alatt van és semmi sem jön neki össze, kicsit letört volt. Aztán egyszer csak megkérdezte,hogy nem ugrok le és találkozunk valahol a városban. Késő volt tudom, de kb 20 percnyire lakunk egymástól és gondoltam miért ne, úgy sem sűrűn látom és már álmos sem voltam, a haveromat is már lassan 1 hónapja nem láttam,mert mindig elfoglaltak voltunk. Halkan felöltöztem, aztán elmentem.


Beszéltünk a haverommal, amúgy ivott - részeg volt. Már akkor amikor találkoztunk, és láttam,hogy valami nem stimmel, túl vidám volt. Kocsival jött, de zavart,hogy részeg és nem akartam,hogy baja essen. Ezért felajánlottam neki,hogy maradjon nálunk. De csak azért,mert nekem nincsen még jogsim! (Folyamatban van) és sokat ivott,már nagyon nem volt józan. Fognom kellett a kezét, vagy néha a hátát, mert dülöngélt. Nem akartam nálam maradni, kocsival akart haza menni. De talán nem kellett volna, de haza vittem én. Aztán felkísértem a lakásàra és még az ajtóban elköszöntem tőle. Utána gyalog haza mentem.


A barátom ébren volt mire vissza érkeztem és irtó mérges volt. Kérdezte,hogy merre voltam,kivel, miért van pia szagom, normális vagyok és a további indulatos kérdései. Bocsánatot kértem tőle, nem szerettem volna megijeszteni, vagy,hogy mást feltételezzen, de amikor elmeséltem a történteket totál kiakadt rám és dühös volt. Csak veszekedtünk, nem lehetett vele normálisan beszélni, de nem csodálom, késő volt, nem akartam fárasztani, úgy hogy ráhagytam a dolgokat.


Azonban a következő nap reggel láttam,hogy a kardigánomban keres valamit, vagyis a telefonomat, ami ott is volt. Kérdeztem tőle,hogy mit szeretne? Miért kutakodik? Higgadtan kezeltem a dolgokat. De annyival elintézte az egészet,hogy hozzám vágta, nem bízik bennem szóval állítsam le magam és most az igazat mondjam el.


Szeretne beszélni a haverommal, vagyis..találkozni akar vele, nem mondta,hogy miért, facebookon beszélték és csak utána mondta el nekem,hogy holnap vagy pénteken dumálni fognak ketten. Mást nem mondott, de természetesen az estéről az az rólam és a haveromól lesz szó, de most mit akar?


Miért csinálja ezt? Nagyon megbántottam.

Pedig mindig bízott bennem, nem volt még féltékeny, csak ilyen kis apró dolgok miatt..de ez? Semmi oka a féltékenységre, próbáltam megértetni vele,hogy nem történt semmi, ne fesse az ördögöt a falra! Ja igen, tetejébe még megtudta azt is,hogy hogy vezettem..és dühében azt mondta,hogy bárcsak ütött volna el az autó,akkor most nem kéne idegeskednie és azon agyalni,hogy mikor döntöttem úgy,hogy a haverom ennyire fontos lesz nekem. Őt már 4 éve ismerem, nem több!! Csak egy barát!! Bármelyik haverom, vagy a barátnőm hívott volna fel, akkor is ugyanígy cselekedtem volna. De..nem akartam a szerelmemnek csalódást okozni!!:(


Szerintetek én mit tudok most tenni?


L


2017. máj. 15. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
A "szerelmed" egy őrült, akinek beteges kisebbségi komplexusa, birtoklási vágya, önértékelédi zavar miatti féltékenysége van, ezért agresszív.
2017. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

sztem a baratod tulreagalja, de:

1 hagyhattal volna neki uzit hova mentel, akkor is ha aludt

2 kerhetted volna a segitseget a kocsivezetesben

2017. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

ha jól vettem ki, semmi nem történt köztetek a haversráccal. szerintem az a minimum, hogy a részeg, segítségre szoruló embert, ráadásul havert elkíséred haza... ennyi, nem több... elég gáz, hogy részeg, és a lány támogatja haza, de hát ez van. a barátod meg ha tényleg erről beszél, és nem hisz neked, és izomból el kezdi "megbeszélni" a dolgot, meg fenyegetőzik a havernál, akkor egy szánalmas kisfiú... és én szakítanék vele. mert betegesen féltékeny, másrészt nem bízik bennem. a bizalom pedig minden kapcsolat alapja.

én azért csesztelek volna le, hogy miért mentél el éjjel egyedül. bármi bajod eshetett volna. és bizony rosszul esett volna, helyedbe, hogy ez szóba sem került. a testi épséged...azért érdekes módon nem aggódik, csak az érdekli, hogy biztos megcsaltad.

ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülsz egy cetlit legalább hagyj ott, bárki felébredhet bármikor, és ijesztő lehet tényleg, ha nem vagy ott, hova mentél, mi van veled, stb... aggódnék én is a barátnőmért, de biztos nem arra gondolnék, hogy fontosabb a számára valaki más. szánalmas egy fickó a barátod... bocsi

2017. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, így utólag én is az mondom a cetli lett volna a jó ötlet. Csak hát aludt, és nem terveztem sokáig maradni sem. Kb 1 óra volt az egész az oda vissza utat nem beleszámolva. Az éjjeli autózás miatt is veszekedett velem, amúgy amikor haza értem az volt az első,hogy megölelt, aztán csak utána veszítette el a türelmét,láttam rajta,hogy nagyon mérges.
2017. máj. 15. 21:01
 5/19 A kérdező kommentje:
Mitöbb ha a telefonba hallom,hogy részeg akkor nem is találkozok vele, de egyáltalán nem hallottam,hogy nem lenne józan. Amikor előttem állt akkor láttam,hogy van benne már jócskán pia. Ugyanúgy lehetett vele beszélni, csak felpörgött és nagyon sajnáltam, nem akartam,hogy baja essen. Tényleg bárki más lett volna a helyében szintén így cselekedtem volna. Heves természete van a páromnak, de agresszívnak nem mondanám azért. Szeretném inkább helyre hozni amit lehet, ebben akartam segítséget kérni.
2017. máj. 15. 21:06
 6/19 anonim ***** válasza:

A pasid túlreagálja a dolgot, de azért meg lehet érteni, hogy nem tudja mi van. Ha te arra kelnél fel egyszer az éjszaka közepén, hogy nincs melletted a párod, aztán mikor hazaér, pia szaga van, te se tudnád hova tenni a dolgot. Fáradtan meg pláne. Utólag könnyű okosnak lenni, de az lett volna a legjobb, ha felkelted, és ő is elkísér titeket a haveroddal.


Viszont az, hogy a telefonod után kutakodik, és a haveroddal ellenőrzi a beszámolód, problémás. Most szerintem annyit tudsz tenni, hogy megvárod a beszélgetés eredményét. De ha a pasid a fejébe vette, hogy nem bízhat benned, akkor nem sok mindent tehetsz, hogy meggyőzd az ellenkezőjéről.

2017. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Téged egy kicsit sem zavar h gyakorlatilag a halálodat kívánta? Én azután a mondat után úgy vágtam volna ki mint macskát szarni, nem h még magyarázkodjak. Még h nem agresszív....
2017. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 omba ***** válasza:

Elég hülye helyzet, egy cetlit biztosan hagytam volna, de hát teló is van, nem?


Ez viszont piros lap:

"De annyival elintézte az egészet,hogy hozzám vágta, nem bízik bennem szóval állítsam le magam és most az igazat mondjam el. "


Azért az erős, hogy hazugsággal vádol, nyilván eddig se bízott benned, csak nem mondta ki.

Ha meg nincs bizalom, akkor mi van?

Semmi - kapcsolat biztosan nincs.

2017. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
A sztori nagy részét kielemezték a többiek. Nekem az szúrt szemet, h úgy vezetted haza a barátod autóját, hogy még jogosítványod sincs! És ha balesetet okozol???? Fel sem merült benned? Az egy dolog, h kockára teszed a saját és a részeg haverd életét, de MINDENKI MÁSÉT IS AZ UTAKON!!! Legközelebb vedd el a kocsikulcsát és mondd meg hogy másnap ha kijózanodott akkor nálad átveheti. Addig meg menjen haza taxival aminek az árát esetleg megelőlegezed ha nincs nála pénz.
2017. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tudok màr vezetni, nem volt gond, de igazatok van. Majd ma találkoznak munka után, nem tudom mit szeretne vele beszélni, a haverom sem tudja a barátom meg nem mond semmit,ha kéredezem. Azthittem,hogy bízik bennem, de ez engem is elbizonytalanított most..
2017. máj. 16. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!