Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Este 11 óra után találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este 11 óra után találkoztam a haverommal, amikor aludt a szerelmem, most mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

11 órakor kaptam egy hívást a legjobb haveromtól aki boldog születésnapot kívánt nekem. Nagyon aranyos és kedves volt tőle, kimentem a szobából,mert a párom mellettem aludt és nem akartam felébreszteni.


Kicsit beszélgettem a haverommal, főleg a munkáról,mondta,hogy mostanában eléggé maga alatt van és semmi sem jön neki össze, kicsit letört volt. Aztán egyszer csak megkérdezte,hogy nem ugrok le és találkozunk valahol a városban. Késő volt tudom, de kb 20 percnyire lakunk egymástól és gondoltam miért ne, úgy sem sűrűn látom és már álmos sem voltam, a haveromat is már lassan 1 hónapja nem láttam,mert mindig elfoglaltak voltunk. Halkan felöltöztem, aztán elmentem.


Beszéltünk a haverommal, amúgy ivott - részeg volt. Már akkor amikor találkoztunk, és láttam,hogy valami nem stimmel, túl vidám volt. Kocsival jött, de zavart,hogy részeg és nem akartam,hogy baja essen. Ezért felajánlottam neki,hogy maradjon nálunk. De csak azért,mert nekem nincsen még jogsim! (Folyamatban van) és sokat ivott,már nagyon nem volt józan. Fognom kellett a kezét, vagy néha a hátát, mert dülöngélt. Nem akartam nálam maradni, kocsival akart haza menni. De talán nem kellett volna, de haza vittem én. Aztán felkísértem a lakásàra és még az ajtóban elköszöntem tőle. Utána gyalog haza mentem.


A barátom ébren volt mire vissza érkeztem és irtó mérges volt. Kérdezte,hogy merre voltam,kivel, miért van pia szagom, normális vagyok és a további indulatos kérdései. Bocsánatot kértem tőle, nem szerettem volna megijeszteni, vagy,hogy mást feltételezzen, de amikor elmeséltem a történteket totál kiakadt rám és dühös volt. Csak veszekedtünk, nem lehetett vele normálisan beszélni, de nem csodálom, késő volt, nem akartam fárasztani, úgy hogy ráhagytam a dolgokat.


Azonban a következő nap reggel láttam,hogy a kardigánomban keres valamit, vagyis a telefonomat, ami ott is volt. Kérdeztem tőle,hogy mit szeretne? Miért kutakodik? Higgadtan kezeltem a dolgokat. De annyival elintézte az egészet,hogy hozzám vágta, nem bízik bennem szóval állítsam le magam és most az igazat mondjam el.


Szeretne beszélni a haverommal, vagyis..találkozni akar vele, nem mondta,hogy miért, facebookon beszélték és csak utána mondta el nekem,hogy holnap vagy pénteken dumálni fognak ketten. Mást nem mondott, de természetesen az estéről az az rólam és a haveromól lesz szó, de most mit akar?


Miért csinálja ezt? Nagyon megbántottam.

Pedig mindig bízott bennem, nem volt még féltékeny, csak ilyen kis apró dolgok miatt..de ez? Semmi oka a féltékenységre, próbáltam megértetni vele,hogy nem történt semmi, ne fesse az ördögöt a falra! Ja igen, tetejébe még megtudta azt is,hogy hogy vezettem..és dühében azt mondta,hogy bárcsak ütött volna el az autó,akkor most nem kéne idegeskednie és azon agyalni,hogy mikor döntöttem úgy,hogy a haverom ennyire fontos lesz nekem. Őt már 4 éve ismerem, nem több!! Csak egy barát!! Bármelyik haverom, vagy a barátnőm hívott volna fel, akkor is ugyanígy cselekedtem volna. De..nem akartam a szerelmemnek csalódást okozni!!:(


Szerintetek én mit tudok most tenni?


L


2017. máj. 15. 20:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hívott amúgy a barátom,csak levoltam némítva és a kardigánomban nem vettem észre,hogy keresett már. Nem is gondoltam volna,hogy felkel az éjjel, úgy szokott aludni mint a bunda.
2017. máj. 16. 09:26
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem iszonyatosan felelotlen volt, amit csinaltal. Az egy dolog, hogy a baratod feltekeny, de te is gyerekesen viselkedtel. Es en se sot szerintem te sem orulnel neki, ha az ejszaka kozepen a baratod kiszokdosne az egyik havernojevel berugni meg ot furikazni. Akkor se, ha nem vagy feltekeny tipus. Egyebkent mindvegig azt hittem, hogy te vagy a fiu...
2017. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Krisztusom..kiszökni? Nem szöktem ki! Csak elmentem, nem akartam felébreszteni.

Tudom,hogy felelőtlen voltam.

Fordított esetben csak aggódtam volna, de féltékeny?kire?mire? Ez az egész a bizalmatlanságról szól különben, de már mindegy..

2017. máj. 16. 11:12
 14/19 anonim ***** válasza:
Istenem, már megint te?
2017. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10%

Miért vagy vele? Most komolyan, mi az istent szeretsz egy ilyen féltékenykedő majomban, azok után, meg pláne, hogy a halálodat kívánta?


Én ITT bxtam volna ki cuccostól. Bármilyen mérges is (picit joggal, egy cetlit írhattál volna) ezt akkor sem így kell lereagálni.

2017. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, de ha pasi lennél akkor is azt mondanám, hogy gáz az egész . Tegyük fel, hogy tényleg csak haverok vagytok, de te nem tudom mit szólnál ha az éjszaka közepén eltűnne a párod. Én elküldeném a p.csaba. Halálra aggódtam volna magam ha felébredek és nincs sehol. Normális kapcsolatban ilyen nem fordul elő. Ebben a sztoriban az csak
2017. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na véletlenül elküldtem előbb. Szóval csak hab a tortán hogy ellenkező neműek vagytok. Elég gáz, ha ugyanígy csinálnád. Sunnyogás szaga van. Én ezt nem tolerálnám akar nő, akár férfi.
2017. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Gyerekek, a kérdező havonta feltesz hasonló kérdést, ahol a legjobb haverjával töltött időt, vagy megölelte a legjobb haverja, és a szerelme meglátta, rosszul esett neki, "mit tegyek", stb. A szerelme állandóan találkozni akar a legjobb haverjával, elég uncsi már ez folyton.

Teljesen ugyanígy ír, a végén a szokásos "L", sose írja a korát... csodálom, hogy csak én ismerem fel.

2017. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pölö elküldöd a szerelmedet a jó bús... fenébe a kisded féltékenységi drámájával együtt.
2017. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!