Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek figyelmeztessem?

Figyelt kérdés
Fél éve lett vége az előző kapcsolatomnak aminek az lett a vége hogy a barátom megvert folytogatott..stb ugyanezt tette az előttem lévő barátnőjével..sőt rosszabbat..most viszont megtudtam hogy van új barátnője..figyelmeztessem a lányt vagy inkább kimaradjak?
2017. máj. 16. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha az exed nem tusja, hol laksz/dolgozol, tehát nem eshet bajod, ha kiderül, hogy szóltál neki, akkor szerintem 3rdemea figyelmeztetni
2017. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor, ha van rá bizonyítékod. Lehet, hogy az új barátnő nem hinne neked, azt is gondolhatja, hogy csak kavarni akarsz.
2017. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha lila ködben úszik a hölgyemény, akkor annak csak az lesz a vége, hogy megmutatja az üzenetedet az exednek és te kerülsz bajba. Én nem tenném. Az már ne a te gondod legyen, hogy kivel mit csinál, mindenkinek végig kell járnia a maga útját. Szép, hogy segíteni szeretnél, de szinte biztos, hogy magad alatt vágnád a fát.
2017. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
En egy nevtelen level formajaban tennem. Joga van tudni rola, mert ha esetleg ot meg elasna ez a fereg, akkor nem biztos hogy el tudnal szamolni magaddal :(.
2017. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen én is pont ezért akarom mert biztos vagyok benne hogy vele is megteszi. Két nővel már megtette a harmadikkal is megfogja. Van rá bizonyítékom. Fényképek és az exével való beszélgetésem amiben leírta nekem miket tett.Lehet hogy megkeres utána de akkor legalább már fel merem jelenteni
2017. máj. 16. 11:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem. Az ex leirta neked hogy a pasi egy idegbeteg fereg, es utana is vele maradtal vagy miutan veled is megtette utana tudtad ezt meg? Nehogy a masik lany is igy jarjon :/.
2017. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már utána tudtam meg.
2017. máj. 16. 11:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Irány a rendőrségre! MOST! Ne rajtad múljon, hogy egy ilyen gennyláda szabadon mászkál.
2017. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Én is írnék neki. "Ez az ő dolga, meg mindenkinek ki kell járni a saját útját" sallang itt ebben az esetben nem játszik! Nem egy nőcsábászról van szó aki max. megcsalja, azért nem venném a fáradságot, hogy szóljak, de ez az ember veszélyes.


Sőt ellátogatnék a rendőrségre is bejelentést tenni. Ezt szintén meg lehet mutatni az új barátnőnek nyomaték gyanánt.

Fojtogatott, figyelj mi lesz ha a köv. csajt meg kinyírja?

A lelkiismereteddel nem fogsz tudni majd elszámolni ha nagyobb baj történik.

Sok bűntényt meg lehetne előzni ha a sértettek nem hallgatnának.

100 nemi erőszakból tudod hányat jelentenek be? Kevesebb, mint a felét. Mert szégyenlik vagy be vannak fenyegetve.

2017. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szergej55 ***** válasza:
36%
Okosabb lesz nem belenyúlni ebbe, még te jössz ki rosszul a végén.
2017. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!