Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszer megtette a múltban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer megtette a múltban, megteszi a jelenben is?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátom megcsalta a volt barátnőjét. És engem is csaltak már meg... nagyon jól tudom milyen érzés. És rettegek attól, hogy velem is meg fog történni. Hogy engem is meg fog csalni... Persze bízom benne, meg látszik rajta, hogy szeret és azóta "felnőtt agyilag ahhoz, hogy tisztán lásson"... Már ha lehet mondani ilyet...

Az az igazság, hogy van köztünk 5 év korkülönbség az ő javára és kicsit félek attól is, hogy talán nem leszek neki elég hosszútávon. Fél éve vagyunk együtt és nem túl gyakran merül fel bennem ez, de ha igen, akkor nem hagy nyugodni.

Normális ez?



#megcsalás #megteszi újra?
2017. máj. 16. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem normális. Ha már a bizalom hiányzik kapásból, azt nagyon nehéz felépíteni. Főleg, hogy a másik hajlamos megcsalásra. Nem biztos, hogy téged megcsal persze, de ha egyszer megtette, van esély rá most is. Bizalom nélkül viszont nincs értelme
2017. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint igen, megteszi a jelenben is. Hány évesek vagytok? Miért gondolod, hogy nem leszel neki elég?
2017. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És azt tudod, hogy az exét milyen okból csalta meg?

Egyébként szerintem nem lehet semmit sem kijelenteni azt illetően, hogy veled megcsinálná-e ugyanezt. Végül is az is bármikor félreléphet, aki korábban nem tette meg mással. Én alapvetően hiszek abban, hogy az emberek változhatnak jó irányba (lehet, neki éppen egy ilyen baklövés kellett ahhoz, hogy rájöjjön, mennyire nem éri meg játszani a tűzzel), de természetesen a te döntésed, hogy hajlandó vagy-e ebben a tudatban folytatni a kapcsolatot. Az előttem szólóknak igazat adok abban, hogy bizalom nélkül halott ügy az egész. Mindenesetre az, hogy őszinte volt veled, már annak a jele, hogy komolyan gondolja veled a dolgokat.

2017. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves második,

Én 18,ő 23.


Kedves utolsó, igen azt tudom, hogy milyen okból csalta meg az előző barátnőjét.

És azért érzem úgy, hogy nem lennék elég neki mert 5 év van köztünk. Gondolom neki ennyi idősen már más tervei is lennének, de én valamilyen szinten úgy érzem a korkülönbség miatt gátolom őt ezek megvalósításában. Legalábbis valamilyen szinten biztosan.


Szó sincs olyanról, hogy nem éltem volna ki magam vagy hasonlók... Nem ő az első barátom viszont vele érzem azt, amit senki másnál eddig.

És hát ő lassan végez a sulival, én meg még el sem kezdtem felsőoktatásban tanulni.

Lehet, hogy nem függ össze a kettő de remélem értitek mire szeretnék kilyukadni.

2017. máj. 17. 07:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Köztünk is öt év van a barátommal az ő javára és hasonló kprual vagyunk mint ti, mégsem éreztem aoha, hogy ne lennék neki elég jó a korkülönbség miatt... Te sem emiatt érzed valószínűleg, csak erre fogod/ennek tudod be.

L

2017. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!