Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy aki egyszer megtette az megteszi mégegyszer?

Figyelt kérdés
Igaz az hogy aki egyszer megvert egy nőt az nem lessz többet normális ember, mert újra megfogja tenni függetlenűl attól hogy hogy hívják azt a nőt?Nem arra gondolok hogy nem kaphat több esélyt hanem hogy nem gof tudni élni az esélyel mert ugyis eljátsza és ismét verekedni fog az aktuális párjával?Vélemény és tapasztalat amikre kíváncsi vagyok ha megosztjátok velem.A minősítő válaszokat mellőzétek gondolok arra PL:Te nagyon h...lye vagy, és társai mert nem ezt kérdezem, és nem is érdekel hogy rólam a kérdés alapján kinek mi a véleménye.

2014. szept. 4. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátom kezet emelt rám. Megbeszéltük, hogy ilyet többet nem csinál. Csinált. Még 4szer. Aztán az 5ik pofon már tőlem jött.Az volt az utolsó.
2014. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem mert megjavult. Hanem mert szakítottunk.
2014. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a nőverés szokássá válik
2014. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igaz.
2014. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
10-ből 9,9* yep. Nem vicces amúgy... Mind megígéri h az volt az utolsó de sajnos ritkán váltják be. Majdhogynem soha.
2014. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre szerintem nem lehet konkrét igennel, vagy nemmel válaszolni.

Függ a dolog miértjétől és az ember természetétől.


Leírom az én példámat.:

Párom volt felesége elég zűrös nő. Párom 13 év alatt 2x pofozta meg. Először azért, mert a nő leQrvázta az anyját.

Másodjára meg azárt, mert részegen nekiállt hisztizni, hogy menni akar a fiatalokkal bulizni. Semmivel nem lehetett lenyugtatni.


Én egyszer kaptam tőle pofont a 7 év alatt, 4 évvel ez előtt. (elég szenvedélyes, olaszosan viselkedő pár vagyunk) Mérgemben nekem is kicsúszott a számon az anyukájának az a minősítése. Mint egy szava járás szerűen. Legszívesebben tőből leharaptam volna a nyelvem, ahogy kimondtam.

Megkérdezte: Mit mondtál? én persze megismételte, mert hát kérdezte. Időm nem volt bocsánatot kérni. Jött a pofon. Erre válaszul, ő meg kapott tőlem egy öklöst az állcsúcsára.

Aztán átbeszéltük a dolgot. Azóta nem történt hasonló.

2014. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ellenkező vélemény: Egyetlen egyszer tette. Azt mondtam, még egy és viszlát. Ennek öt éve :)
2014. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Megütött, fojtogatott, beleverte a fejemet a falba, kigáncsolt. Nem lett kórház a vége, arra figyelt, hogy ne okozzon olyan súlyos sérülést, ami orvosi kezelést igényel....


3 hétig a színét sem láttam, azt hittem, hogy magától is rájött, itt a vége. De nem, megkeresett, hogy szeret és sajnálja és soha többé nem lesz ilyen. Pechére a bátyám nyitott ajtót, aki biztosította, hogy valóban nem lesz ilyen, és amerre jött, arra menjen is, vagy megszeretgeti úgy, ahogy ő engem.

2014. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak idióta nők, az tény, de kezet emelni rá..ott kell hagyni a másikat, de csak egyszer ütne meg valaki, visszakapná és repülne. Igen, megteszi, pont azért, mert általában nincs következménye. Akit ismertem, és kapott egyet, azt követte a többi is.

Anyázásért sem, semmiért nem lehet ütni, távozni kell.

2014. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így van. mivel nőt megütni nem lehet, így nekik mindent szabad.
2014. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!