Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van kapcsolva, ideges vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal minden nap megszokott időközönként telefonálunk, úgy van szünete. Ha közbejön valamelyikünknek valami, tudunk róla-ez már így megy hónapok óta.

SOSINCS kikapcsolva a telefonja, még este sem.

ma elég furán viselkedett. Az egyik szokásos időben, mikor hívni szokott, nem hívott, és mikor megkérdeztem, hogy dolga volt-e, nem válaszolt semmit. Aztán délután már egy jó ideje nem keresett, nem hívtam gondoltam dolga van biztos. Aztán már feltűnt, hogy semmi 4 órája, úgyhogy rácsörgettem többször, és ki van kapcsolva.

Mondom, soha nem csinált ilyet a 2 év alatt mióta együtt vagyunk. Soha.

Kicsit aggódom, hogy történt vele valami. :(


2017. máj. 17. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


A körülményeket leírva teljesen jogos az aggodalmad. De ennek ellenére arra kérlek, nyugodj meg. Várj még, biztos jelentkezni fog. Miről beszélgettetek az utolsó hívásnál, milyen volt a hangja?

2017. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt nem írtad, nő,férfi?
2017. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Most sajnos semmit sem tudsz tenni. Ha találkoztok, ülj le vele és kérd meg, hogy legyen veled őszinte és mondja el, mi történt
2017. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtok.

Férfi, 22 éves.

ose volt még ilyen, ezért is vagyok aggodalmas állapotban. Utoljára minden rendben volt, mondta, hogy megy ebédelni. Azóta nem tudok róla semmit.

2017. máj. 17. 18:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha utolsó beszélgetésnél nem volt semmi gond, akkor nem gondolsz rá, hogy csak szimplán lemerült? :) NYUGALOM!
2017. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De, megfordult a fejemben, de ilyen vele nem nagyon szokott előfordulni.

Iskolában, munkában, este, mindig tölti a telefonját, pont azért, mert bármikor hívhatja bárki, otthon még a wc-re is magával viszi.

2017. máj. 17. 18:59
 7/12 Interferencia ***** válasza:
És mitől tartasz, mire gyanakszol?
2017. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát igen. el is romlik néha az a nyomorult telo. szerintem érdemes lenne egy kis izgalmat vinnetek a kapcsiba, hogy néha nem hívjátok egymást:)
2017. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet elvesztette vagy elloptak a telojat.
2017. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Értem 11 éves csitriként nem paráztak így a szüleim, mikor még csak a szülőknek volt mobilja. Komolyan mondom, szerintem a világ rákfenéje ez az állandó elérhetőség.
2017. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!