Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett hirtelen ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett hirtelen ennyire féltéken/agresszív? Szerintetek tényleg megütne vagy csak ideges volt?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve együtt vagyunk és ez alatt csak kisebb vitáink voltak.Tegnap viszont eléggé eldurvult a helyzet.Rendesen féltékenységi rohamot kapott amikor elmondtam neki,hogy a főnököm elhívott magával egy üzleti útra.Hiába mondtam neki,hogy a munka miatt kellenék és nem azért,hogy szórakoztassam,nem fogta fel csak ordibált(amire eddig nem volt példa) olyanokat ,hogy r****c vagyok,meg hogy mennyit kapok azért mert lefekszem vele.És ha ez nem lenne elég ,még azt is kijelentette ,hogy NEM mehetek.Pedig már nem egyszer én kísértem el.Nekem itt telt be a pohár,mivel nem olyan vagyok aki hagyja ,hogy így beszéljenek vele meg ,hogy még parancsolgasson is.Én is elkezdtem fejéhez vágni néhány elég durva dolgot.Mire ő annyit mondott,hogy fejezzem be mielőtt még olyat csinál amit később megbánna.Legfőképp az ijesztett meg ahogy ezt mondta ökölbe szorított kézzel..még sosem láttam ennyire agresszívnak és most nem tudom,hogy erre mégis hogyan kéne reagálnom?Mert azt tényleg leszögezném,hogy valamilyen szinten én is hibás voltam,mivel olyanokat mondtam neki amiket nem kellett volna de ezt inkább nem részletezném.

2016. dec. 2. 18:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

"én is hibás voltam" - na itt kezdődnek az igazi gondok... ezzel a logikával már csak azért sem voltál hibás, mert ő hozta ki belőled "az állatot", amikor elkezdett lek..rvázni a semmiért. Legalábbis valami ilyesmi szöveggel szoktak jönni a bántalmazó férfiak, meg a "hibás nők", hogy "hát ő hozta ki belőlem". Tessék, akkor felveszem a logikád fonalát, és még így is egyértelmű, hogy ő a hibás.

Ugye nem gondolkodsz azon, hogy vele maradsz...? Agyrém...

2016. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális viselkedés. Minél hamarabb hagyd ott, mert legközelebb lehet hogy tényleg olyat tesz, amit nem kellene. (megüt) Nyilván ezt te sem akarod. A féltékenységi kirohanásai pedig most kezdődik igazán.

Szóval addig menekülj, amíg tudsz!

2016. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Normalis nonek semmi dolga ilyen ostoba, feltekeny gyerekekkel.
2016. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"valamilyen szinten én is hibás voltam"

Én nem így látom.


Még 1 éve sem vagytok együtt, most fejezd be vele ezt a kapcsolatot.

2016. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Látod-látod, kezdi kimutatni a kedves párod a foga fehérjét.. Ne mentegesd, mert nincs mentség a viselkedésére. Ennél már csak rosszabbra számíts, az, hogy megüssön, csak idő kérdése, de nyugi, meglesz az is.
2016. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Lépj le.
2016. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Költőnő? ***** válasza:
Tiplitipli!
2016. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

nem mentegetni akarom,azzal ,hogy én is hibás vagyok.ha megtette volna nyilván nem érdekelt volna,hogy ki miatt van...

DE nem tette meg,mondani meg bárki mondhat bármit,én is amiket mondtam neki,akkor ezen az alapon ő is ugyanúgy elhagyhatna.éppen ezért most ,hogy jobban belegondoltam,szerintem ez még nem akkora bűn,hogy csak ezért véget vessek egy egyébként jól működő kapcsolatnak.

2016. dec. 3. 12:21
 9/24 Költőnő? ***** válasza:
100%
Első lépés a bántalmazó kapcsolatban való ragadás felé. Hajrá, csak így tovább.
2016. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#8: Látom, már magyarázod a bizonyítványt.


Azt nem veszed észre, hogy ő kezdte?

Azt sem veszed észre, hogy ő sértegetett elsőzör ok nélkül?

Azt sem veszed észre, hogy meg akar neked tiltani dolgokat?


Elmondom mi lesz:

Nme fogsz elmenni az üzleti útra, sem most sem máskor, ami megsínyli a karriered. A pasi egyre több dolog miatt fog ordibálni, mígnem jön a verés is. Aztán mikor ez rendszeres lesz, akkor talán(!) otthagyod, miután már a karriered is sikeresen leépítetted.


De maradj csak vele, esetleg még egy baba is besikerül. Hajrá.

2016. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!