Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok a baratomba? Mindig mondja, hogy o mennyire latja a szememben, hogy odaig vagyok erte, de ez engem felbosszant, mert tudom, hogy nem szeretem annyira, mint peldaul a volt baratomat, akivel ereztem a tuzet.

Figyelt kérdés
szoval a kerdesem az lenne, hogy ha felbosszant az, hogy o nagyobbnak tulajdonitja a szeretetemet mint amekkora valojaban, akkor nem is vok szerelmes bele, ugye?
2010. máj. 16. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem.
2010. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy mióta tart a kapcsolatotok? Elég nehéz így megmondani...
2010. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ő látni akarja... te miért vagy vele??
2010. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok azert vok vele mert azt hiszem szeretem, csak most elgondolkoztam magamon...segitsetek
2010. máj. 16. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
hát innestől már nem lesz ugyanaz
2010. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ha már "elgondolkodtál", akkor hagyd a fenébe az egészet...


FS

2010. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

engem meg az basz fel h nem magyar a billentyűzeted.:D

amúgy...

marhára nem szereted.(;

2010. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan mintha erőltetné, hogy mondogasd neki hogy szereted, mert ő totál belédzugott!
2010. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sosem varta el hogy mondjam neki
2010. máj. 16. 18:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem az az életpolitikám h 21 évesen még az ember szerelmes legyen és szeresse azt akivel vele.Ha már elgondolkzol a kérdésen h vajon szeretem-e és boldog vagyok-e akkor már rég rossz sajnos.Arámilyen kedves a srác és megadd neked mindent nem élhetsz vissza vele ha te nem tudodd viszonozni az érzéseit.Ezzel saját magad és őt is becsapod.

Mert tényleg nem elég hogy szereted ...legyél bele szerelmes és mindenap várd h talákozzatok és az estét amikor együtt lehetek.

Sztem gondolkozz el ezen:)


21/L

2010. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!