Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjunk még?

Figyelt kérdés

Egyikünk se fiatal. 33 vagyok ő 40 felett. 3 éve vagyunk együtt. Dolgoztam több helyen, összesen 8 hónap bejelentett munkaviszonyom van. 1 éve azt hallgatom akkor vállaljunk gyereket ha meglesz a 2 év és akkor is meg lesz a munkahelyem.

Anno 4 évet dolgoztam egy helyen. Utólag derült ki hogy 8 hónapig voltam bejelentve. Több munkahelyem is volt. Max próbaidő végéig mert mindig volt valami gubanc. Mindig van valami munkám. Párom átlagon felül keres. Én egyre idegesebb vagyok, úgy érzem kifutok az időből.


2017. máj. 18. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét kérdésed, Kérdező?
2017. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, időben vagy! Ha a párod átlagon felül keres, akkor vágjatok bele, maximum te nem kapsz gyest. Szerintem vágjatok bele, ne hallgass másokra.
2017. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nm futsz ki, nyugi...saját példa én 42/f voltam, amikor a fiam született, a párom pedig 39/ nő...nem mondom, hogy sokáig várjatok, de nem kell parázni...
2017. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a jövőben odafigyelnék, hogy be legyek jelentve, másrészt a saját érdekemben sem vállalnék gyereket amíg nincs meg a két év munkaviszonyom, mivel ha ne adj isten egyedül maradok a gyerekkel, nem árt ha el tudom tartani. Persze az is lehet, hogy a párod csak az időt húzza, neked kell ismerned. Nem kötekedésből de mit csináltál korábban, tanultál, hogy 33 éves korodra csak 4 év munkaviszonyod van? (papíron még annyi se)
2017. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a 4 év már korábban meg volt. Bocsi nem írtam le. Jóval előtte tanultam.
2017. máj. 18. 14:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mondják ezt a kedves ismerősök, mert attól tartanak, hogy szülés után az életben nem fogsz dolgozni. Magyarul előbb bizonyíts, hogy akarsz és tudsz is dolgozni, aztán majd lehet szó a gyerekről, ha nem úgy jön le a dolog, hogy azt akarod, hogy a férjed eltartson, amíg te otthon lógatod a lábadat.

Az úgy elég gyanús, ha több munkahelyről is a próbaidő alatt kirúgtak, és hosszú ideje nincs semmi normális.


Az sem mindegy, hogy mennyi a férjed átlagon felüli jövedelme, mert amiből ketten elvagytok, plusz a te bevételed, az nem biztos, hogy elég lesz hármótoknak úgy, hogy te csak a GYES-t fogod kapni.

Meg azért baromi nagy különbség van, hogy kapsz 25 ezret, vagy max. GYED-et, meg a CSED-et fél évig.

Még egy évet ki fogsz bírni a munkahelyeden, hogy kapj GYED-et, aztán lehet próbálkozni. Annyira mindegy, hogy 33 vagy 34 évesen szülsz! De az nem mindegy, hogy milyen jövedelemre!

Amíg meg csak a párod, és nem a férjed, addig lehet, hogy nem is kéne annyira kapkodni ezzel.

2017. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Utólag derült ki hogy 8 hónapig voltam bejelentve."


Bocs, de hogy derült ez ki utólag? Ez már az első fizetéskor kiderül, nem is értelek.

2017. máj. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
családi vállalkozásban dolgoztam. megkaptam a fizut és ennyi.
2017. máj. 19. 09:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves családod lehet ha ezt így eltitkolta előled és átvertek :D Egyébként meg ha családi vállalkozás ha nem, attól még észre lehet venni hogy be vagy-e jelentve. Bérlapon is rajta van, arról is kiderül. Vagy te leszartad ezt mind, csak felvetted a fizetésed és ennyi?
2017. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7# miért derülne ki a fizetéskor? Nem is tudod hányan vannak így, hogy utólag derül ki, hogy nincs bejelentett munkaviszonyuk vagy a tb-t nem fizetik utánuk.
2017. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!