Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért nem zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem zavar, hogy még nem volt senkim, és nem akarok összejönni senkivel?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves leszek, még sose volt párkapcsolatom, meg valahogy ez az egész engem nem is érdekel (jó a szex része nyilván érdekelne, nem vagyok aszexuális, de képes vagyok meglenni nélküle), mások meg, akik ilyen helyzetben vannak, mint én, folyton(!!) ezzel foglalkoznak, hogy "jaj belehalok a magányba" meg satöbbi, ekörül forog az életük, hogy párt találjanak... Én meg nem is érzem magam magányosnak egyáltalán :S Vagyis azt szeretném, hogy több barátom meg haverom legyen, de párkapcsolat meg valahogy mégse kéne... :S Ez miért lehet?? Pedig abszolúte nem vagyok érzéketlen ember! Egyébként lett volna már több lehetőségem is járni valakivel, de mindig elhárítottam magamtól a lehetőséget...
2010. máj. 16. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát... vagy ronda vagy és beletörődtél, vagy papnak készülsz. Normális ember vágyik egy társra, aki figyel rá, megérti, és boldog vele. Ez a természetes. A szex pedig már csak hab a tortán:D Szerintem minél hamarabb keress valakit, mert egy magányos remeteként fogod leélni utolsó éveid is.

16/L

2010. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dehogynem zavar,valld már be!
2010. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az életednek még mindig azt a szakaszát éled, hogy nincs szükséged senkire úgy istenigazából, de ez majd meg fog változni.

De mivel minden ember más, lehet, hogy ilyen maradsz, bár ha téged nem zavar, akkor nincs probléma.

2010. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egyébként zavar, de max "presztízsből", mert emiatt a rokonok hülyének néznek, meg a többi velem egykorú is azt hiszi, azért nincs senkim, mert lúzer vagyok... de mégse akarok csupán "presztizsből" egy párt, mert az úgy nem igazán jó... meg amúgyis engem megőrjítene, ha valaki mellett el kéne köteleznem magam :S
2010. máj. 16. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
lúzer vagy
2010. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam,ez meg fog változni

19L

2010. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak azért hogy legyen, ne legyen senki! Ha majd egyszer ugy érzed vágysz egy társra, akkor majd lesz! És hogy erről mi más véleménye ne érdekeljen! Ha neked nem rossz, másnak sem lehet az! Ez a te életed, éld ugy ahogy neked jó, ne pedig ugy ahogy mások szerint lenne neked jó!

Üdv.

22/L

2010. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, az ne zavarjon, hogy másokat zavar :-) Ez egyébként természetes, van aki ilyen magányosabb típusnak születik, aztán vagy kinövöd, vagy nem.
2010. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele... igaz, még csak 10 éves voltam.
2010. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. És tudod mi a hiba a gépezetben? Nem értette senki, hogy nekem nincs szükségem "valakire". És sajnáltak, hogy hogy bírom így. Hát 1. nem tudtam még, miről maradok le, 2. NEM VALAKI KELLETT, hanem Ő:D A mai napig így vagyok vele, csak azért nem kell együtt lenni vkivel, hogy ne egyedül legyél. De ha megtalálod azt a "valakit", aki nélkül nem tudsz meglenni, megváltozik a véleményed az el nem köteleződésről. 20L
2010. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!