Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire számítsak ha ma szeretném...

Mire számítsak ha ma szeretném bemutatni otthon az idősebb barátnőmet?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok,a barátnőm 37,három hónapja vagyunk együtt.Külön élek,a szüleim nyilván nem szólhatnak bele,hogy kivel vagyok,nem is ez a baj.Csak szeretném ha jól alakulna a találkozás,és jól kijönnének anyukámmal.

2017. febr. 20. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

azt te tudhatod,hogy a te szüleid milyenek és mire számíts..


de én sem lennék túl lelkes

2017. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Óóó, lehet anyud jobb fej mint gondolnád.:)

37 éves nő nem idős, még öt év múlva sem..!

Ne parázz rá javaslom csak lazán!! ne vetítsd ki előre a "félelemeidet" :)

2017. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

nagy baratsag nem lesz koztuk az fix.


Mondjuk nem is egy egeszseges kapcsolat.

2017. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Mondd el anyukádnak előre, hogy mi a helyzet, hogy ne ott lepődjön meg, amikor kész tények elé állítod.

Semmi különös nem lesz szerintem.

2017. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Miért akarod bemutatni ilyen hamar?

Szerintem függetlenül az életkorától ez korai.

Egyébként nem hiszem, hogy gond lesz. Nem olyan idős. Te is felnőtt vagy, nem egy kisgyerek.

Viszont ne lepd meg őket. Én előre elmondanám nekik, hogy mi a helyzet. Nehogy akkor annyira meglepődjenek, hogy kellemetlen szitu legyen belőle.

2017. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

#1

Még szerencse, hogy egy szülőnek nincs ítélkezési joga. Nem neked kellene lelkesnek lenned, hanem a gyerekednek.


Amíg a gyerek boldog és nem károsítják meg, addig kutya kötelességed jó képet vágni hozzá.


De ahogy látom, ez itt sokaknak új.

2017. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom már elmondtad, hogy a párod idősebb nálad 12 évvel, és nem akarsz mindenkit baromi kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy ez csak az első találkozáskor derül ki. Valamint meséltél már róla, hogy mennyire szeretitek egymást, miket csináltok együtt, ő miket szeret (pl. ne kínálják alkohollal ha ő soha nem iszik vagy sajtos szendviccsel, ha a sajttól mondjuk hányingere van). És természetesen a párodnak is elmondtad már, hogy nálatok otthon milyen extra, más számára fura szokások vannak esetleg.


Ha ezek már kipipálva, nincs mitől tartanod. Ha pedig ezeket elmulasztottad, akkor napold el a látogatást.

2017. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

nem arról van szó hogy nem tennék úgy mintha örülnék a boldogsásának.de a lelkem mélyén nem lennék lelkes,hiszen már sok ilyet láttam és a legtöbb esetben (a családomban is volt ilyen) nem működik.. előbb utóbb az a több mint 10 év sok lesz. majd ha a fiú már 35 lesz,és ő még mindig fiatal.. addigra a nő már 47. és nem arról van szó hogy már öreg lesz de azért ekkor már jobban kiütköznek a gondok.

De amikor valaki szerelmes-akkor ez nem számít én is tudom..

2017. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

1#-es, anyaként egyetértek! Nem vagyok álszent, én sem örülnék neki de NEM is lennék szomorú... vagy mérges pláne!

De nem örülnék mert nem tudhatom akár házasság is lehet belőle valljuk be egy anyának nem mindegy...aki mást állít az nem hosszútávú kapcsolatban gondolkozik.

2017. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

#8

Vagy sok lesz, vagy ők lesznek a kivétel. nem tudhatod. De egy három hónapos kapcsolat esetén tíz éves távlatokra hivatkozva előre károgni több, mint túlzás.


És ha úgy lesz? A saját tapasztalatához, saját magánéletéhez mindenkinek joga van.

2017. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!